سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

روش تقلب در نظرسنجی اخیر ‌ای اف سی

کشف هواداران پرسپولیس در فضای مجازی

کشف هواداران پرسپولیس در فضای مجازی

به گزارش ایران ورزشی آنلاین دوم شدن پرسپولیس در نظرسنجی پرطرفدارترین تیم ایران که در سایت‌ ای اف سی چند روزی فعال بود به مذاق هواداران این تیم اصلاً خوش نیامده است. هواداران پرسپولیس در صفحات هواداری فضای مجازی اعلام کرده‌اند آمار واقعی این نظرسنجی همان بوده که در ساعات اولیه وجود داشت و حاکی از اختلاف فاحش آرای پرسپولیس با سایر تیم‌ها بود. در یکی از صفحات هواداری نوشته شده در این نظرسنجی با روشی خاص که اتفاقاً بسیار ساده است و نمایش هم داده شده هر هوادار می‌تواند از یک دستگاه و یک ‌آی پی چندین بار رأی بدهد و با هر بار رفرش کردن صفحه به تعداد بی‌شمار رأی بدهد و همین مسأله باعث دوم شدن پرسپولیس در این نظرسنجی شده است.
این اتفاق با واکنش برخی از بازیکنان سابق پرسپولیس نیز همراه شده است. سپهر حیدری یکی از پیشکسوتان فعال پرسپولیس در فضای مجازی نوشت:«سال‌هاست که سند پرطرفدارترین تیم آسیا به گواه AFC به نام پرسپولیس زده شده و هوادار پرسپولیس نیاز به اثبات هر لحظه با یک نظرسنجی چندهزار نفری با ۱۰۰‌ها حق رأی برای هر نفر ندارد.»
در این نظرسنجی تراکتور 43 درصد و پرسپولیس 38 درصد آرا را به خود اختصاص دادند و جالب اینکه مالک باشگاه تراکتورسازی به این مناسبت پیام تبریکی صادر کرد و این اتفاق را اثبات یک حقیقت دانست.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.