سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

دارمیان: اگر مانچینی مرا به تیم ملی دعوت کند خوشحال می شوم؛ شاختار حریف سرسختی است

دارمیان: اگر مانچینی مرا به تیم ملی دعوت کند خوشحال می شوم؛ شاختار حریف سرسختی است

متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی اینتر معتقد است پر کردن جای اشرف حکیمی که یکی از بهترین بازیکنان کناری دنیا به حساب می آید اصلا ساده نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اف سی اینتر نیوز، دارمیان در کنفرانس خبری قبل از دیدار مهم اینتر مقابل شاختار دونتسک در کنار اینزاگی حضور داشت و پاسخگوی خبرنگاران بود:

دارمیان به دنبال دعوت شدن به تیم ملی ایتالیا است؟ حرفی که می‌توانم بگویم این است که اعتماد هم‌ تیمی‌ هایم، مربی و اعضای باشگاه را احساس می‌کنم و این مرا وادار می‌کند که هر روز برای بهبود خود تلاش کنم تا هنگامی که برای بازی در ترکیب قرار می گیرم، سهم خود را برای کمک به تیم به منظور رسیدن به اهدافش داشته باشم. اگر مانچینی مرا به تیم ملی ایتالیا دعوت کنم، بسیار خوشحال می‌ شوم، اما باید مثل همیشه به کار و تلاش خود ادامه دهم. نه فقط من بلکه همه بازیکنان به خوبی در حال کار هستند و باید به این روند خود ادامه دهیم.
فکر می کنم جایگزین اشرف حکیمی شدن، اگر نگوییم غیر ممکن اما کار بسیار سختی است زیرا او یکی از بهترین ها در پست خود به حساب می آید. همیشه سعی می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم و با پیروی از دستورات مربی به تیم کمک کنم.
کار و تلاش بود که باعث شد رشد کنم و به بازیکن منعطف تری تبدیل شوم. تجربیات سال های گذشته به من کمک کرد تا از نظر انسانی، تاکتیکی و تکنیکی پیشرفت کنم. ادامه دادن به رشد همیشه هدف من بوده است.

بلافاصله پیشنهاد اینتر را پذیرفتم
زمانی که تصمیم گرفتم به پارما منتقل شوم، نسبت به انتخابم متقاعد شده بودم زیرا می خواستم پس از دو فصل (نیمکت نشینی در منچستریونایتد) به طور منظم بازی کنم. تماس اینتر با من مایه افتخار بود و بلافاصله به آن پاسخ مثبت دادم. سال گذشته سفر فوق العاده ای داشتیم که با اسکودتو به اوج خود رسید، اما در تیم همیشه میل و اراده برای پیشرفت وجود دارد و از این نظر بازی فردا مهم خواهد بود.
روز یکشنبه در برابر ناپولی از خود عزم و اراده نشان دادیم و فردا برابر شاختار نیز باید عزم راسخی داشته باشیم. سه تساوی بدون گل متوالی مقابل شاختار نباید ما را محدود کند اما باید بدانیم که با حریف سرسختی روبرو هستیم که تمایل دارد مالکیت توپ را حفظ کند. اگر نگرش درستی داشته باشیم می توانیم کار آنها را سخت کنیم. برای گلزنی و پیروز شدن در این بازی تلاش خود را خواهیم کرد. نسبت به فصل قبل تجربه بیشتری داریم اما باید متمرکز و متواضع بمانیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.