دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ابراهیم‌ شکوری: امیدوارم پرسپولیسی بودن و عدم اعتقاد به خوبان عالم عامل جدایی‌ ام از AFC نباشد

ابراهیم‌ شکوری: امیدوارم پرسپولیسی بودن و عدم اعتقاد به خوبان عالم عامل جدایی‌ ام از AFC نباشد

سرپرست دبیرکلی پیشین فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره جدایی خود از کمیته فدراسیون‌های عضو AFC ارائه کرد.

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم شکوری در گفت و گو با فارس، درباره جدایی‌اش از کمیته فدراسیون‌های عضو AFC  و انتصاب میرشاد ماجدی به جای وی در این سمت اظهار داشت:

ابتدا باید به میرشاد ماجدی تبریک بگویم زیرا دوست من است و هیچ مشکلی با هم نداریم اما فدراسیون فوتبال باید برای این اقدام حرفه‌ای تر رفتار کرده و خودم را در جریان می‌گذاشت. از طرف AFC این جا به جایی را به من اطلاع ندادند اما ای کاش فدراسیون فوتبال این موضوع را به من اعلام می‌کرد زیرا در این حالت کار حرفه‌ای تر و زیباتری صورت می‌گرفت. شاید هم دوستان بلد نبودند اینگونه رفتار کنند.
او ادامه داد:

همانگونه که در نامه AFC مشخص است کنفدراسیون فوتبال آسیا از من تقدیر و تشکر کوچکی کرده است. این نشان می‌دهد مدیران AFC اصول حرفه‌ای را بلد هستند و ای کاش ما هم به جایی برسیم که چنین کاری را بلد باشیم. معرفی نفر جدید جزو اختیارات فدراسیون فوتبال بود و مسئولانش تصمیم گرفتند میرشاد ماجدی جای من به عضویت کمیته فدراسیون‌ها دربیاید. البته شاید تصمیم آنها مربوط به برخی مسائل دیگر شود.

سرپرست پیشین دبیرکلی فدراسیون فوتبال اضافه کرد:

در مصاحبه‌هایی برخی مسائل مثل جادوگری، رمالی و خوبان عالم در فوتبال را نفی کردم. شاید این موضوع به دوستان و دوستان‌شان برخورده است که تصمیم گرفتند دیگر عضو کمیته فدراسیون‌های عضو AFC نباشم. شاید هم پرسپولیسی‌ بودن من دلیل این تصمیم‌گیری باشد اما امیدوارم صحبت‌هایم درباره نفی خوبان عالم و پرسپولیسی‌ بودن تاثیری در این امر نداشته باشد.
شکوری افزود:

این جایگاه‌ها ارث پدری من و دیگران نیست و متعلق به کشورمان است. ای کاش دوستان در زمینه ابلاغ موضوع به خودم حرفه‌ای تر رفتار می‌کردند. هرچند عملکرد فدراسیون حرفه ای نبود اما باز هم به میرشاد ماجدی تبریک می‌گویم.
وی با اشاره به بحث رواج رمالی و جادوگری در فوتبال توضیح داد:

ما فوتبالی‌ها به این موارد اعتقادی نداریم اما باید قبول کنیم چنین مسائلی در فوتبال کشورمان وجود دارد. برخی مواقع اسم ابجد را می‌پرسند و شاید اسم ما نخوانده است که تصمیم‌گرفتند در این جایگاه نباشم(باخنده) البته باز هم امیدوارم جدایی من از کمیته فدراسیون‌های عضو AFC ربطی به این مسائل نداشته باشد و موضوع فوتبالی باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.