دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

پرسپولیس جی‌پی‌اس ندارد

تکذیب ناراحتی یحیی از دو بازیکن

تکذیب ناراحتی یحیی از دو بازیکن

یکی از خبرگزاری‌ها نوشته: «دوندگی پایین دو عنصر هجومی پرسپولیس نسبت به سایر اعضای این تیم با نارضایتی یحیی گل محمدی همراه بوده است تا این مربی تصمیم به صحبت با آنها در دور جدید تمرینات سرخ‌پوشان بگیرد. میانگین دوندگی مجموعه بازیکنان پرسپولیس در بازی با سایپا بیش از ۱۲ کیلومتر بوده است اما این تیم در زدن ضربات نهایی خود موفق نبوده تا مدافع عنوان قهرمانی به یک امتیاز این دیدار بسنده کند. دو بازیکن کم تحرک پرسپولیس کمتر از هشت کیلومتر دوندگی در بازی با سایپا داشته‌اند که به هیچ وجه نظر کادر فنی پرسپولیس را برآورده نکرده‌اند.»
 
در این خصوص مظاهر رحیم‌پور مربی بدنساز پرسپولیس به ایران ورزشی می‌گوید: «چون جی پی اس نداریم نمی‌توانیم تخمین بزنیم. جی پی اس عدد درست و دقیق را به شما می‌گوید و چون ما جی پی اس نداریم نمی‌توانیم به بازیکنان بگوییم چند کیلیومتر دویده‌اند. بنابراین این مسأله درست نیست و اطلاعاتی که داده‌اند صحت ندارد. اتفاقاً بازیکنان ما عملکرد بسیار خوبی داشتند که توانستند موقعیت‌های بسیار زیادی ایجاد کنند و این حرف‌ها یک شیطنت بیشتر نیست.»
نکته اینجاست که پرسپولیس در ربع پایانی مسابقه با وجود یک بازیکن کمتر حریفش را تحت فشار گذاشته بود و شرایط بدنی بسیار خوبی داشت.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.