چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

علی قلی زاده: پست مشترک بازیکنان کشورمان بی دلیل نیست؛ امیدوارم مشکل طارمی حل شود

علی قلی زاده: پست مشترک بازیکنان کشورمان بی دلیل نیست؛ امیدوارم مشکل طارمی حل شود

علی قلی زاده صحبت هایی را در مورد تیم ملی عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رکنا، علی قلی زاده در خصوص گلزنی‌اش در بازی مقابل سوریه گفت:

فکر می‌کنم گلم به تیم‌ملی سوریه یکی از بهترین گل‌هایی بود که تا به حال زده‌ام. بسیار خوشحالم که بعد از گذشت 2 بازی توانستم با لباس‌تیم‌ملی گلزنی کنم. البته برای بازیکن‌هایی به سبک من در آن شرایط آب و هوایی و آن زمین مسابقه بازی کردن خیلی کار سختی است. همین موضوع به شدت مرا ناراحت و عصبی کرده بود؛ اما زدن این گل برای تیم‌ملی باعث شد تا حس فو‌ق‌‌‌العاده‌ای پیدا کنم.
او در خصوص حمایت‌های «یاسمن‌فرمانی» همسرش که بازیکنان ملی‌پوش است قبل و بعد از هر مسابقه گفت:

   حضور یاسمن فرمانی خیلی تاثیرگذار است. ما همیشه قبل و بعد از هر بازی همدیگر را تشویق و حمایت می‌کنیم. نکات فنی مهم را به هم یادآور می‌شویم. طبیعتاً تا کسی حال ما را تجربه نکند نمی‌تواند تاثیر این نوع حمایت را درک کند. واقعا جا دارد از یاسمن برای تمامی حمایت‌هایش تشکر کنم. همیشه گل‌هایم را به همسرم تقدیم می‌کنم تا حداقل توانسته باشم از این طریق گوشه‌ای از حمایت‌هایش را جبران کنم.

مهاجم ملی‌پوش کشورمان در مورد صعود تیم‌ملی بانوان به جام ملت‌های آسیا ادامه داد:

از روز اولی که تیم‌ملی بانوان این مسیر را با خانم «مریم ایراندوست» استارت زد. من برای تشویق بازیکنان به سر تمرین‌ها رفتم. وقتی تمرینات سخت دختران فوتبالیست ایرانی را دیدم، متوجه شدم که آن‌ها مسیر بسیار سختی برای طی کردن دارند. واقعیتش را بخواهید وقتی تمرینات سخت یاسمن را می‌دیدم، نمی‌توانستم باور کنم که او می‌تواند به این شکل مصمم و جدی بازی کند. قطعاً هیچکس فکرش را نمی‌کرد تیم‌ملی بانوان بتواند این کار را بزرگ را انجام دهد تاریخ‌ساز شود. چرا که همگی می‌دانیم، بانوان ملی‌پوش ایرانی تحت فشار و شرایط خاصی تمرین کردند تا بتوانند، شگفتی‌ساز باشند. واقعا باید به خانم ایراندوست و تمامی بازیکنان تیم‌ملی فوتبال بانوان ایران برای این دستاورد تاریخی تبریک و خسته نباشید گفت. امیدواریم که آن‌ها در ادامه هم بتوانند نتایج خوبی از بازی‌ها بگیرند باعث خوشحالی مردم عزیزمان باشند.
قلی‌زاده درواکنش به نامه فدراسیون اردن به "زهره کودایی" دروازه‌بان تیم‌ملی بانوان ایران ادامه داد:

این حرف‌ها اصلاً صحیح نیست. واقعا برای فدراسیون اردن متاسف هستم. خانم کودایی گلر بسیار بااستعدادی هستند قطعا آینده درخشانی در فوتبال بانوان خواهند داشت. به نظرم این حرف‌ها فقط از سر حسادت و بعد از عملکرد فوق العاده ایشان از سمت اردنی‌ها گفته شده است.
وی در خصوص استوری مشترک ملی‌پوشان ایران مبنی بر نداشتن پیراهن و تجهیزات در تیم‌ملی فوتبال ایران گفت:

قطعا مشکلات زیاد است و همگی ما تصمیم گرفتیم آن را با یک پست به اشتراک بگذاریم. بدون شک بازی کردن در تیم‌ملی باعث افتخار هر بازیکنی است که من هم از این قاعده مستثنی نیستم. بارها گفته‌ام که چه در تیم ملی بازی کنم، چه نیکمت‌نشین باشم، چه دعوت شوم و چه نباشم، در هر صورت از اینکه روزی توانستم پیراهن مقدس تیم‌ملی کشورم را بپوشم به خودم افتخار می‌کنم. از جان و دلم برایش مایه می‌گذارم. اما همانطور که گفتم، متاسفانه این چیزهایی که بچه‌ها نوشتند دور از واقعیت نیست و ما نیاز به حمایت داریم و امیدواریم اگر مشکلاتی هست برطرف شود.
لژیونر ملی‌پوش باشگاه شارلوا در خصوص عدم حضور مهدی طارمی در اردوی قبلی گفت:

امیدوارم که مشکل به وجود آمده هرچه زودتر برطرف شود. تا دوباره بتوانیم شاهد حضور "مهدی طارمی" در تیم‌ملی باشیم از توانایی او استفاده کنیم. چرا که طارمی بازیکن مهمی است.
قلی‌زاده در پایان در خصوص تمدید کردن قراردادش با شارلوا و شرایط این تیم گفت:

خداراشکر شارلوا شرایط بسیار خوبی دارد. در مورد تمدید قرارداد هم باید بگویم که این تصمیمی بود که با مشورت باشگاه گرفتیم. خوشبختانه طبق آماری که دارم بازی‌هایم نسبت به سال پیش خیلی بهتر شده است. در 9 یا 10 بازی 5 گل و 2 پاس‌گل خوب داشتم که امیدوارم در ادامه این آمار بهتر شود بتوانم برای تیمم مثمر ثمر باشم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.