یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

می خواهم جواب اعتماد آقا یحیی را بدهم

آل‌کثیر: کوهی از انگیزه‌ام

آل‌کثیر: کوهی از انگیزه‌ام

ناصرقراگزلو /  عیسی آل‌کثیر مهاجم فصل قبل صنعت نفت آبادان که به پرسپولیس پیوسته از انگیزه‌های بالایی برای بازی در پرسپولیس و درخشش در این تیم برخوردار است. او معتقد است حتماً باید با بازی و گلزنی جواب اعتماد آقا یحیی را بدهد:«خیلی خوب می‌دانم که به بزرگترین تیم ایران آمده‌ام و اینجا چقدر انتظارات از تیم و بازیکنانش بالاست. فلسفه کاری در پرسپولیس همیشه قهرمانی است و هواداران هم از تیمشان انتظار دیگری جز قهرمانی ندارند از همین رو من سعی کردم خودم را از لحاظ روحی ارتقا دهم و خودم را آماده چالش‌های بزرگ سازم. بازیکنان بزرگی از خط حمله پرسپولیس جدا شده‌اند و خوب می‌دانم برای پر کردن جای خالی آنها کار سختی من و بقیه بازیکنان تیم در پیش رو داریم اما از آنجا که پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد بازیکنان جدید هم که در جو و شرایط این تیم قرار می‌گیرند با انتقال همان اتمسفر قهرمانی به بازیکنان جدید، آنها را هم به بهترین شکل برای بازی‌ها و نشان دادن توانایی‌هایی‌های‌شان به بهترین شکل ممکن تشویق می‌کنند از همین رو حتماً من و بقیه بازیکنان جدید هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که خودمان را به بهترین شکل نشان دهیم.»

مهاجمی که قرار است با شماره 72 در دوحه برای پرسپولیس بازی کند ادامه می دهد:« من در چند سال اخیر همیشه در کورس آقای گلی بودم و به خیلی از تیم‌های مطرح ایرانی گل هم زده‌ام بنابراین فکر می‌کنم اگر خدا کمک کند بتوانم نمایش‌های خوبی را از خودم نشان دهم و جواب اعتماد آقا یحیی را بدهم. درست است که بازیکنان خوبی از خط حمله پرسپولیس جدا شدند اما با این وجود بازیکنان خیلی خوبی به تیم اضافه شده‌اند که با وجود بازیکنان جدید تیم و هماهنگی بیشتر ان‌شاءالله خیلی خوب می‌توانند انتظارات را برآورده سازند.»

آل کثیر درباره مسابقات لیگ قهرمانان و اینکه پرسپولیس چقدر شانس موفقیت در این رقابت ها را دارد می گوید:«کار خیلی سخت است اما هدف ما گلات در لیگ و قهرمانی در جام حذفی و موفقیت در آسیا است. من فکر می‌کنم با وجود دشواری زیادی که پیش روی ماست تیم پرسپولیس با توانایی کادر فنی و پتانسیل بازیکنانش می‌تواند در جام‌های پیش رو هم موفقیت‌های خوبی را کسب کرده و هوادارانش را خوشحال کند. در آسیا هم فعلاً تمام حواس ما به برد در بازی اول مقابل التعاون معطوف است تا با برد در این دیدار راه خود را برای بازی‌های بعدی و ان‌شاءالله صعود از گروهمان هموار کنیم و به نوعی دو بازی مقابل التعاون کلید موفقیت ما در گروه‌مان است.»

مشروح این گفت و گو را در صفحه 20 ایران ورزشی امروز بخوانید.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.