شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

دیناموکیف 1 - بایرن مونیخ 2|ناگلزمن این‌روز ها کم سر و صدا می‌برد

دیناموکیف 1 - بایرن مونیخ 2|ناگلزمن این‌روز ها کم سر و صدا می‌برد

بایرن مونیخ در شب برفی کیف برد تا همچنان در گروهش شکست ناپذیر بماند. بایرن مونیخ در شب برفی کیف برد تا همچنان در گروهش شکست ناپذیر بماند.

ایران ورزشی - دینامو کیف و بایرن مونیخ در چارچوب بازی های هفته پنجم مرحله گروهی در گروه E فصل 22-2021 لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که در نهایت بایرن مونیخ با نتیجه 2-1 میزبان خود را شکست داد. بایرن مونیخ حال با پنج پیروزی از پنج بازی، در صدر جدول گروه خود قرار دارد.

دینامو کیف 0-1 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی 14': روبرت لواندوفسکی با یک قیچی برگردان فوق العاده زیبا گل اول بایرن مونیخ مقابل دینامو کیف را به ثمر رساند.

دینامو کیف 0-2 بایرن مونیخ؛ کینگزلی کومان 42': تولیسو توپ را به مولر پاس داد اما این بازیکن با هوشیاری توپ را رها کرد تا به کومان که پشت سر او بود، برسد. این بازیکن نیز با ضربه ای دقیق دروازه دینامو کیف را باز کرد.

دینامو کیف 1-2 بایرن مونیخ؛ دنیس گارماش 70': میکولنکو توپ را به صورت عرضی برای سیگانکوف ارسال کرد. این بازیکن با پاسی کوتاه توپ را به داخل محوطه و برای گارماش فرستاد. این بازیکن نیز از فرصت بهره برد و یکی از گل های خورده را جبران کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.