پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

کارلو آنچلوتی: سختی کار در رئال مادرید؟ ترجیح می دهم سوار فراری شوم تا یک فیات 500!

کارلو آنچلوتی: سختی کار در رئال مادرید؟ ترجیح می دهم سوار فراری شوم تا یک فیات 500!

تیم های رئال مادرید و شریف تیراسپول فردا (چهارشنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی رئال مادرید، کنفرانس خبری کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید پیش از دیدار با شریف تیراسپول برگزار شد و او راجع به شرایط تیم خود و مسائل مختلف صحبت کرد:

تجربه قبلی ما مقابل شریف در برنابئو خوب نبود. در بازی فردا باید خونسرد و با اعتماد به نفس بازی کنیم. در طول 90 دقیقه باید بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و نباید اشتباهات بازی قبلی را تکرار کنیم. استفاده چرخشی از بازیکنان یا همان ترکیب ثابت همیشگی؟ استفاده چرخشی از ترکیب برای ما اهمیت دارد و باید بازیکنان خود را آماده نگه داریم. طی بازی های اخیر در ترکیب خود تغییراتی زیادی را اعمال نکردیم. رودریگو و میلیتائو فردا باز خواهند گشت. فکر نمی کنم که ترکیب ما تغییر کند اما ممکن است رودریگو و میلیتائو در ترکیب حضور داشته باشند.
آیا مربیگری در رئال مادرید سخت است؟ خیر اینطور نیست. همیشه ترجیح می دهید که سوار یک فراری شوید نه یک فیات 500! این احساس من نسبت به هدایت بزرگ ترین باشگاه جهان است. استقبال از تقابل با تیم های کمتر شناخته شده؟ باید با هر شرایطی سازگار شویم. بازی مهمی در پیش داریم و می خواهیم انتقام بازی قبلی را بگیریم.
ایسکو؟ نیازی نیست که با او صحبت کنم. او به من گفت که برای بازی کردن آماده است. ایسکو یک بازیکن حرفه‌ای است اما کمی اذیت شده بود زیرا بازی نمی کرد اما رابطه ما با یکدیگر بسیار حرفه‌ای است.

عدم حضور کورتوا در لیست بهترین دروازه بان سال فیفا؟ ما کورتوا را با هیچ دروازه بان دیگری عوض نمی کنیم. فکر می کنم که برای او کسب عنوان قهرمان در لیگ قهرمانان اروپا مهم تر از کسب جوایز فردی باشد. او برای ما بهترین دروازه بان جهان است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.