دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

نساجی 2 - پیکان 2|زد و خورد الهامی و حسینی نتیجه‌ای جز تقسیم امتیاز نداشت

نساجی 2 - پیکان 2|زد و خورد الهامی و حسینی نتیجه‌ای جز تقسیم امتیاز نداشت

بعد از مدت‌ها در لیگ ایران تساوی جذابی را تماشا کردیم.

به گزارش ایران ورزشی ، نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر نساجی که با گل اسلامی به دست آمده بود به پایان رسید. اما در نیمه جذاب و پرگل دوم، پیکان با 2 گل صالحی توانست به بازی برگردد، اما این برتری چند دقیقه بیشتر دوام نداشت تا نساجی با گل نجفی، از شکست فرار کند. این دیدار در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.
نساجی یک - پیکان صفر (دقیقه 36: عبدالکریم اسلامی): در برگشت ضربه ایستگاهی ارسالی توسط مسعود شجاعی، اکبر صادقی از میانه‌های زمین توپ را روی دروازه پیکان ارسال کرد که بعد از اشتباه مدافع پیکانی‌ها توپ به عبدالکریم اسلامی رسید و مهاجم نساجی با تیزهوشی و ضربه‌ای فنی روی اشتباه دروازه پیکان توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند.

نساجی یک - پیکان یک (دقیقه 66: ابراهیم صالحی): روی ارسال ضربه ایستگاهی توسط اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی مهاجم بلندقامت پیکان بالاتر از مدافعان نساجی بلند شد و توانست با ضربه دروازه نساجی را فرو بریزد تا حساب 1-1 مساوی شود.

نساجی یک - پیکان دو (دقیقه 77: ابراهیم صالحی): بعد از چند رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه نساجی، اسماعیل بابایی توپ را از سمت راست ارسال کرد که در میان تعلل مدافعان نساجی و هم‌چنین خروج اشتباه علیرضا حقیقی، سامان فلاح توپ را برای ابراهیم صالحی کنترل کرد و صالحی توانست گل دوم خود و تیمش را در مسابقه امروز به ثمر برساند.

نساجی دو - پیکان دو (دقیقه 82: حسن نجفی): روی پاس عالی اکبر صادقی از میانه‌های زمین، حسن نجفی پشت مدافعان پیکان فرار کرد و روی اشتباه مجدکرمانشاهی دروازه‌بان پیکان، نجفی توانست در مقابل دروازه خالی از دروازه‌بان پیکان قرار بگیرد و گل تساوی را برای نساجی به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.