سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

جدال بازیکنان اسبق اینتر حکم صعود میلان را امضا می‌کند!

اتلتیکومادرید 0 - میلان 1|پیولی به سه امتیاز رسید

اتلتیکومادرید 0 - میلان 1|پیولی به سه امتیاز رسید

اتلتیکو مادرید و میلان، در واندا متروپولیتانو؛ روسونری توانست پیروز شود تا به یک نبرد دیگر برای صعود احتیاج داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی، میلان در شبی که موقعیت های زیادی روی دروازه اتلتیکومادرید خلق نکرد، در نهایت با گلزنی در دقایق پایانی به برتری رسیده و بالاتر از اتلتیکو در رده سوم جدول قرار گرفت.

اتلتیکومادریدبازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و با ارسال زمینی یان کاراسکو از سمت چپ می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه رودریگو دی پائول با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 19 این بار کوکه فرصت خوبی را برای رودریگو دی پائول ایجاد کرد، اما ضربه این هافبک آرژانتینی از فاصله ای قابل توجه با اختلاف کمی از بالای دروازه میلان به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار مارکوس یورنته از سمت راست حرکت کرده و توپ را روی دروازه ارسال کرد، اما ضربه آنتوان گریزمان دقیق نبود و در ادامه شوت لوییس سوارز با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

در دقیقه 35 و روی ارسال کالولو به سمت چپ بود که اولین فرصت خوب میلان برای گلزنی ایجاد شد، اما ضربه تئو هرناندز دقیقه نبود و با فاصله کمی از کنار دروازه یان اوبلاک به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ داد و دو تیم با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

میلان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و سایئلمیکرز با ورود به محوطه جریمه اتلتیکومادرید و نواختن ضربه ای زمینی می توانست دروازه حریف را باز کند، اما شوت را یان اوبلاک به خوبی مهار کرد.

دقایقی بعد این بار توماس لمار از سمت چپ حرکت کرده و به داخل نفوذ کرد، اما ضربه او دقیق نبود و از بالای دروازه روسونری به بیرون رفت. در دقیقه 62 میلان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و تئو هرناندز توپ را به خوبی روی دروازه اتلتیکومادرید ارسال کرد، اما ضربه سر سیمون کیائر دقیق نبود و راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

دقایقی بعد این بار آنتوان گریزمان از سمت راست حرکت کرده و رودریگو دی پائول را در گوشه محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی کرد، اما ضربه این بازیکن با عکس العمل تاتاروسانو همراه شد.

اما در دقیقه 88 این میلان بود که به گل اول رسید. روی ارسال فرانک کسیه از سمت چپ، این جونیور مسیاس بود که از فاصله ای نزدیک و با ضربه سر اوبلاک را مغلوب کرد و موفق به گلزنی برای میلان شد.

در اوقات اضافی و روی ارسال یورنته بود که کنیا فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و در نهایت میلان با یک گل در این دیدار پیروز شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.