سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

شریف 0 - رئال مادرید 3|کهکشانی‌ها در خاک مولداوی قدرت طلبی کردند

شریف 0 - رئال مادرید 3|کهکشانی‌ها در خاک مولداوی قدرت طلبی کردند

رئال مادرید ثابت کرد آن شکست در سانتیاگو برنابئو یک اتفاق بوده است

به گزارش ایران ورزشی؛ از ساعت 23.30 رئال مادرید و شریف از هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان برابر هم قرار گرفتند؛ در دیداری که رئال در صورت پیروزی صعودش را قطعی می کرد و در هفته پایانی جدال با اینتر جنگ صدرنشینی می شد. شریف 6 امتیازی هم که در بازی رفت در برنابئو رئال را شکست داده بود، به دنبال خلق شگفتی دیگری بود.

بازی با هجوم های میزبان شروع شد ولی رئال خیلی زود توانست از فشار بازی خارج شده و بر توپ و میدان حاکم شود. دقیقه 10 بازی بود که رئال به گل رسید. شوت تونی کروس را دروازه بان برگشت داد و در ریباند کریم بنزما توپ را وارد دروازه کرد ولی کمک داور به درستی پرچم زد.

دقیقه 18 بازی پاس به عقب دنی کارواخال با شوت رودریگو همراه شد اما گلر شریف توانست توپ را مهار کند. 5 دقیقه بعد ضربه سر کریم بنزما با اختلاف اندکی به بیرون رفت اما دقیقه 30  رئال مزد بازی برتر خود را گرفت.

روی یک ضربه کاشته از 20 متری، داوید آلابا پشت توپ قرار گرفت و ضربه او که در میانه راه به پای مدافع شریف هم برخورد کرده بود، وارد دروازه شد تا رئال 0-1 پیش بیفتد.

رئال دقیقه 46 بازی نیز به گل دوم خود رسید. روی همکاری مودریچ و رودریگو، توپ بیرون محوطه جریمه به تونی کروس رسید و ضربه بغل پای کات دار او پس از برخورد به تیر افقی درون دروازه قرار گرفت تا رئال نیمه اول را 0-2 برنده به رختکن برود.

رئال که نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود دقیقه 55 به گل سوم رسید. این بار نفوذ مندی و پاس عرضی او در بیرون محوطه برای بنزما بود که در نهایت منجر به گل شد. شوت زیبای کریم به کنج دروازه شریف رفت تا برتری رئال سه گله شود.

شریف بین دقایق 60 تا 67 صاحب 3 موقعیت عالی شد که در اولی ضربه سر مهاجم این تیم با اختلافی اندک به بیرون رفت، دومین بار شوت مهاجم شریف را تیبو کورتوا برگشت داد و در سومین مورد نیز شوت بازیکن شریف به تیر افقی برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 87 شوت مارکو آسنسیو از درون محوطه جریمه را دروازه بان شریف به شکل فوق العاده ای مهار کرد تا گل چهارم رئال به ثبت نرسد.

در نهایت رئال این بازی را 0-3 برد و به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.