سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: روز اولی که به اینتر آمدم، گفته بودم هدف ما صعود از گروه لیگ قهرمانان است

سیمونه اینزاگی: روز اولی که به اینتر آمدم، گفته بودم هدف ما صعود از گروه لیگ قهرمانان است

اینتر با کسب پیروزی 2-0 مقابل شاختاردونتسک و برد رئال مادرید مقابل شریف مولداوی، صعود خود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛  اینتر بازهم مقابل شاختار دونتسک با مشکلاتی مواجه شد اما بریس ادین ژکو در سن سیرو، سه امتیاز مورد نیاز نراتزوری را برای آن ها به ارمغان آورد. سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر پس از این پیروزی ارزشمند در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

پس از خلق موقعیت های فراوان و گل نزدن، گل اول ژکو بار سنگینی را از روی دوش ما برداشت. راهیابی به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا، دستاورد بزرگی است. این را روزی که به عنوان سرمربی اینتر منصوب شدم، گفته بودم. روزی که قرارداد را با اینتر امضا کردم، گفته بودم صعود از گروه لیگ قهرمانان اروپا هدف ماست چرا که اینتر در ده سال گذشته نتوانسته بود به چنین هدفی برسد. ده امتیاز داریم و سه بازی اخیرمان در لیگ قهرمانان را برده ایم؛ رسیدن به این پیروزی در حالی رقم خورد که تنها سه روز پیش توانستیم ناپولی را شکست دهیم.
سرمربی اینتر ادامه داد:

ما در فرم خوبی هستیم اما باید به خاطر داشته باشیم که خطرات همیشه در گوشه و کنارها هستند و راه زیادی تا پایان باقی است. ما در این بازی می خواستیم به هر قیمتی که شده، پیروز شویم. بازیکنانم در شیوه دنبال دستورات من فوق العاده کار کرده اند. من هم تاکتیک هایی که در لاتزیو داشتم را با ویژگی های بازیکنان کنونی ام تطبیق داده ام. ما ثمربخش ترین خط حمله سری آ را داریم اما باید برای رسیدن به صدر جدول، امتیاز جمع کنیم. عملکرد خوب پریشیچ؟ ایوان خیلی خوب کار می کند. او همیشه برای لاتزیوی من دردسرساز می شد اما از روزی که به اینتر آمدم، می دانستم او یک دارایی مهم برای تیم خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.