سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

پایان رافت: ادامه لیگ را برای پرسپولیس سخت می بینم

پایان رافت: ادامه لیگ را برای پرسپولیس سخت می بینم

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص پیروزی روز گذشته این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا؛ پایان رافت، پیشکسوت پرسپولیس درباره برتری پرسپولیس یک بر صفر مقابل صنعت نفت اظهار کرد:

بازی پرسپولیس فراز و نشیب داشت. بازیکنان پرسپولیس با استرس بازی می‌کنند و شاید دلیلش نتایج اخیر و فشار روی آن‌ها باشد. پرسپولیس از حریف سرتر بود اما اشتباهات زیادی را در هر دو تیم دیدم. صنعت نفت حتی می‌توانست در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی بکشاند و اشتباه حامد لک می‌توانست دردسر ساز شود.
او ادامه داد:

این بازیکنان هستند که در زمین با جابجایی‌هایشان و دوندگی‌ و پوشش دادن روند بازی را تغییر می‌دهند. پرسپولیس در ادامه با دو مهاجم کار کرد و این طبیعی است که فشار حملات بیشتر است. پرسپولیس می‌خواست این بازی را هر جور شده ببرد و به همین دلیل بازیکنان استرس داشتند.
رافت درباره داوری این دیدار گفت:

ما می‌توانیم حتی یک تلویزیون در کنار زمین داشته باشیم که داور صحنه بازی را ببیند. وجود حتی یک تلویزیون در کنار زمین بسیار کمک می‌کند و کار کمک داور ویدیویی هم همین است و می‌شود به این شکل اشتباهات داوری را حل کرد. اگر نمی‌توانند تکنولوژی کمک داور ویدیویی را وارد کنند، با این روش این مشکل حل می‌شود. این فقط داور است که باید صحنه را ببیند و این مشکل به راحتی قابل حل است.
او درباره ادامه روند پرسپولیس در هفته‌های پیش روی لیگ برتر گفت:

من ادامه لیگ را برای پرسپولیس سخت می‌بینم اما به هر حال همه تیم‌های مدعی لیگ آماده نیستند و مشکلات زیادی دارند. هیچ کدام از تیم‌های مدعی با صلابت بازی نکردند. با وجود تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزای لیگمان، کیفیت هر سال کمتر می‌شود و به جای این‌که سخت افزار بهتر شود، پول بین بازیکنان و مربیان تقسیم می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.