سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: مورتون خارق العاده ظاهر شد؛ با تمام توان به زمین رفته بودیم

یورگن کلوپ: مورتون خارق العاده ظاهر شد؛ با تمام توان به زمین رفته بودیم

یورگن کلوپ پس از برد ۲-۰ لیورپول مقابل پورتو در آنفیلد، از بازی کردن تیمش برای کسب سه امتیاز با وجود قطعی بودن حضور آن ها در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از BBC، تیاگو آلکانتارا و محمد صلاح گلزنان قرمزها در این مسابقه بودند. کلوپ در پایان بازی گفت:

خوب بود. می توانستیم بهتر کار کنیم و در نیمه اول خونسردتر باشیم ولی کمی بی قرار بودیم. البته وقتی تیمی را به کار بگیرید که چندان کنار هم بازی نکرده باشند، چنین چیزی غیر طبیعی نیست. شاید برخی فکر کنند بازی آسانی داشتیم ولی ما با چنین ذهنیتی اینجا نیستیم. وقتی آنفیلد مملو از جمعیت است، ما با تمام توان سراغ مسابقه می رویم.
گل تیاگو حیرت انگیز بود. بسیار مهم بود و امشب موارد خوب زیادی رخ داد: به بازیکنان کمتر بازی کرده فرصت رسید، اعتماد به نفس شان افزایش یافت و کسی آسیب ندید. مسئول ریکاوری تیم گفته بود به جیمز میلنر ۱۵ دقیقه فرصت بده و او ۱۲-۱۳ دقیقه بازی کرد. جوردن هندرسون و اندی رابرتسون هم بازی کردند و توانستیم به امثال ترنت الکساندر آرنولد که نباید همیشه بازی کنند، استراحت بدهیم.
اگر بازیکنی در ترکیب ماست، یعنی فوتبالیست خوبی است. آنقدر در این حوزه کار کرده ام که بازیکنان ناآماده را به زمین نفرستم. نکو ویلیامز می تواند خوب بازی کند. شاید تایلر مورتون تعجب افراد را در برداشته باشد ولی باید بگویم خارق العاده بود. تایلر بازیکن خوبی است و من بابت ارائه چنین عملکردی از سوی او، خیلی خوشحالم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.