سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: پاری سن ژرمن در خط حمله بیش از حد خوب است؛ تکنیک یعنی برناردو سیلوا

پپ گواردیولا: پاری سن ژرمن در خط حمله بیش از حد خوب است؛ تکنیک یعنی برناردو سیلوا

پپ گواردیولا در مورد پیروزی منچسترسیتی برابر پاری سن ژرمن صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، جنگ صدرنشینی گروه A در استادیوم اتحاد برگزار شد و طی آن منچسترسیتی توانست با نتیجه 2-1 مهمانش پاری سن ژرمن را شکست دهد و جایگاه بالاتر را از آن خودش کند. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در مصاحبه پس از بازی گفت:

بازی خوبی بود. وقتی آنها در یک سوم هجومی صاحب توپ هستند، موقعیت ترسناکی و خطرناکی است. اما ما باز هم به مانند بازی اول یک بازی خوب به نمایش گذاشتیم. متاسفانه در نیمه اول نتوانستیم موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم. پس از گل آنها به مدت 10 دقیقه ناک اوت بودیم اما پس از آن، بله! از هوادارانی که به استادیوم آمدند قدردانی می کنم. یک شب دوست داشتنی برای ما بود.
ما همیشه تلاش می کنیم، بازیکنان ما بسیار جنگیدند چون باید کارهای زیادی در فاز دفاعی انجام می دادند که آن هم به خاطر کیفیت پاس کوتاه های پاری سن ژرمن بود. ما حالا به مرحله بعد صعود کرده ایم و یک نمایش خوب مقابل تیمی فوق العاده اجرا نموده ایم. طی 5 یا 6 سال اخیر دائما به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرده ایم و من بیش از حد رضایت دارم. می دانستیم که نتیجه تساوی هم رضایت بخش خواهد بود اما پیروز شدیم.
خیلی خوب به فضاها حمله می کنیم. وقتی در مورد تکنیک حقیقی صحبت می کنید، یعنی کیفیت برناردو سیلوا؛ داشتن ریتم درست و انجام آن در لحظه درست که باعث می شود هم تیمی اش را در موقعیت گلزنی قرار دهد.
من معتقدم که هرچه مهاجمان پاری سن ژرمن از دروازه ما دورتر باشند، امنیت ما نیز بیشتر خواهد بود. اگر نزدیک باشند، فضای لازمشان را پیدا می کنند. به حرکت نیمار در جریان شوتی که از دست داد نگاه کنید، آنها آن موقعیت را تقریبا از هیچ ساختند. پاری سن ژرمن در خط حمله بیش از حد خوب است. باید به عنوان یک تیم دفاع می کردیم. نمی دانم چه آماری به دست آمد اما به نظرم روز خیلی خوبی داشتیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.