سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

انتقاد رافائل فن در فارت از لیونل مسی و مقایسه نگرش او با کریستیانو رونالدو

انتقاد رافائل فن در فارت از لیونل مسی و مقایسه نگرش او با کریستیانو رونالدو

رافائل فن در فارت از لیونل مسی به شکلی صریح انتقاد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، پاری سن ژرمن شب گذشته با حضور تمام ستارگانش مقهور نمایش منچسترسیتی شد و شکست خورد. لیونل مسی روی تک گل پاریسی ها در این بازی تاثیر مستقیم داشت اما درخشش وی به اندازه ای نبود پاریسی ها را سربلند از اتحاد خارج کند. رافائل فن در فارت در مورد ستاره آرژانتینی می گوید:

باعث ناراحتی من است و مشکلی نمی بینم که به این قضیه بپردازم. مسی می خواهد در زمین همه کار انجام دهد و وقتی گل نمی زند و یا پاس گل نمی دهد، یعنی بازی بدی را پشت سر گذاشته است. پتانسیل نیمار خیلی بیشتر از اینهاست و ام باپه هم همینطور. سبک بازی مسی هنوز به نوعی با پاری سن ژرمن تناسب ندارد.
مقایسه عملکرد با رونالدو؟ آنها بازیکنان کاملا متفاوتی هستند اما رونالدو می جنگد. نگرش او به گونه ای است که دائما می خواهد تیمش را به یک سطح دیگر هدایت کند. مسی گاه و بیگاه راه می رود، خجالت نمی کشی؟! دیدن این عملکرد از مسی برای من اذیت کننده است. به نظرم خیلی حیف است چون دیگر چنین بازیکنی به دنیا نخواهد آمد. این روند مسی از دوران رونالد کومان شروع شد، یک امتناع واضح از کار کردن داخل زمین. به نظرم چنین چیزی برای بازیکنی مانند مسی مناسب نیست. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.