سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

رونالد آرائوخو از لیگ برتر انگلیس چند پیشنهاد دارد

رونالد آرائوخو از لیگ برتر انگلیس چند پیشنهاد دارد

رونالد آرائوخو از لیگ برتر انگلیس پیشنهادهایی دارد اما اولویت او تمدید قرارداد با بارسلونا است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، رونالد آرائوخو با دیگر مدافعان بارسلونا تفاوت های آشکاری در سبک بازی دارد و همین باعث می شود این مدافع اروگوئه ای به مهره ای غیر قابل جانشین تبدیل شود. عملکرد آرائوخو در بازی آخر بارسا مقابل بنفیکا نیز چشمگیر بود، جایی که هم در دفاع خوب کار کرد و هم توانست گلزنی کند؛ و البته گلش به خاطر آفساید چند سانتی متری مردود اعلام شد.

درخشش آرائوخو از فصل گذشته آغاز گردید و در فصل جاری کمی به خاطر مصدومیت دچار اختلال شد. با این حال عملکرد وی به گونه ای بوده است که توجه سایر تیم ها را به خودش جلب کند. مدیربرنامه این بازیکن همین حالا نیز پیشنهادهایی دریافت کرده که بخش اعظم آنها از لیگ برتر انگلیس هستند. گفته می شود که احتمالا یکی از این تیم ها چلسی است. قرارداد سه مدافع چلسی (آندرس کریستنسن، سزار آزپیلیکوئتا و آنتونیو رودیگر) در تابستان تمام می شود و امکان جدایی آنها وجود دارد. به همین دلیل احتمال دارد آبی های لندنی برای جذب آرائوخو اقدام کنند.

رونالد آرائوخو که تا سال 2023 با بارسلونا قرارداد دارد و یک بند فسخ 200 میلیون یورویی داخل قراردادش می بیند، اولویتش ادامه همکاری با بلوگرانا است. اگرچه هنوز مذاکرات تمدید قرارداد میان مدافع 22 ساله اروگوئه ای با بارسلونا آغاز نشده اما باشگاه از همین حالا او را به عنوان یکی از ارکان اصلی باشگاه در آینده می بیند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.