سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

آرتور کابرال از علاقه بارسلونا آگاه است

آرتور کابرال از علاقه بارسلونا آگاه است

نام های متفاوتی برای تقویت خط حمله تیم ژاوی در آینده به گوش می رسد و آرتور کابرال یکی از جدید ترین نام ها است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا برای تقویت ترکیب تیم در نقل و انتقالات ژانویه برنامه ریزی می کند. یکی از اهداف مهم آن ها، جذب مهاجمی جدید است و در هفته های گذشته، اسامی بازیکنان مختلفی برای این رسیدن به هدف مطرح شده است.

آرتور کابرال می تواند گزینه هیجان انگیزی برای بلوگرانا باشد. مهاجم ۲۳ ساله برزیلی، سومین فصل حضورش در فوتبال اروپا و باشگاه بازل را تجربه می کند. او در دو فصل قبلی سوپر لیگ سوئیس به ترتیب ۱۴ و ۱۸ گل به ثمر رسانده بود و تا اینجای فصل ۲۰۲۱/۲۲ هم موفق به ثبت آمار ۱۳ گل در ۱۳ بازی لیگ شده است. عملکردی که باعث دعوت او به تیم ملی برزیل در ماه اکتبر شده بود.

اخیرا اخباری در خصوص ارتباط باشگاه بارسلونا با اطرافیان کابرال شنیده شده است. قرارداد کابرال با بازل تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد، بنابراین باشگاه سوئیسی برای جلوگیری از خروج رایگان او، مشکلی با فروشش در سال ۲۰۲۲ نخواهد داشت. بارسلونا می تواند در ژانویه آینده از این فرصت برای جذب بازیکن برزیلی استفاده کند.

با وجود این، آرتور کابرال فعلا نمی خواهد به آینده اش فکر کند. او روی عملکردش در بازل تمرکز کرده است و تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات، برای ترک سوئیس برنامه ریزی نمی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.