سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

منچستریونایتد همچنان در اندیشه انتصاب پوچتینو در تابستان آینده است

رالف رانگنیک در آستانه انتصاب به عنوان سرمربی منچستریونایتد

رالف رانگنیک در آستانه انتصاب به عنوان سرمربی منچستریونایتد

مدیران منچستریونایتد سراغ گزینه ای جذاب رفتند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، این مربی ۶۳ ساله که به عنوان «پدر خوانده» مربیان مدرن آلمانی محسوب می شود، شغل خود به عنوان مدیر توسعه فوتبال لوکوموتیو مسکو را با هدف همکاری با شیاطین سرخ ترک خواهد کرد. شرط به سرانجام رسیدن چنین چیزی، موافقت لوکوموتیو با جدایی رانگنیک خواهد بود که البته منچستریونایتد انتظار ندارد این قضیه مانعی در این راه باشد. قرارداد رانگنیک به عنوان سرمربی ۶ ماهه است و سپس او به مدت ۲ سال، نقش مشاور ورزشی را بر عهده خواهد داشت. تاخیر در صدور مجوز کاری، به این معنی خواهد بود که رانگنیک برای بازی با چلسی روی نیمکت تیم جدیدش حضور نخواهد داشت.

رانگنیک قبلا هدایت هانوفر، شالکه، هوفنهایم و لایپزیش را در دست داشته است. او به عنوان یک مدیر ورزشی هم توانایی های خود را به عنوان یک فرد کاردان ثابت کرده است. رانگنیک فرد الهام بخشی برای مربیان بزرگی همچون توماس توخل، رالف هازن هوتل و یولیان ناگلزمان بوده است. گفته می شود یورگن کلوپ سبک مبتنی بر گگن پرسینگ خود را از او وام گرفته است. همکاری با رانگنیک به عنوان مربی موقت، به منچستریونایتد این فرصت را می دهد که تا تابستان ۲۰۲۲، با حوصله گزینه مناسبی را به عنوان سرمربی دائمی برگزیند.

با وجود توافق با رانگنیک، سران منچستریونایتد هنوز هم علاقه زیادی به انتصاب مائوریسیو پوچتینو به عنوان سرمربی دائمی خود دارند و قصد دارند تا در پایان فصل جاری برای جذب او اقدام کنند. این سرمربی آرژانتینی تا ژوئن سال 2023 با باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.