دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

ماجرای قرارداد ۴۰۰ میلیونی کامران قاسمپور و مصدومیت ناگهانی!

ماجرای قرارداد ۴۰۰ میلیونی کامران قاسمپور و مصدومیت ناگهانی!

دارنده مدال طلای جهان علی رغم دریافت کل مبلغ قرارداد از مسئولان تیم کشتی صنایع مازندران، می‌گوید به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند در مرحله نهایی برای این تیم کشتی بگیرد!

به گزارش ایران ورزشی، کامران قاسمپور دارنده مدال طلای کشتی آزاد جهان، پس از حضور در رقابت های جهانی نروژ، قرارداد خود را با تیم صنایع مازندران با سرمربیگری رضا یزدانی برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد امضاء کرد.

کشتی گیر جویباری تیم ملی پس از پیوستن به تیم صنایع، گفت: "حقیقت امر این است که من همیشه خودم را بدهکار مردم شهر جویبار می دانم و همواره مترصد فرصتی بودم تا دینم را به همشهریانم ادا کنم، به همین خاطر نیز وقتی تیم صنایع مازندران در لیگ شرکت کرد با وجود پیشنهادات دیگر تصمیم گرفتم برای این تیم جویباری کشتی بگیرم"

قاسمپور برای پیوستن به تیم صنایع قراردادی را به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان امضا کرد و نکته جالب اینکه، مسئولان تیم صنایع برای احترام هر چه بیشتر به این کشتی گیر و حفظ جایگاه او، کل مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان را در زمان امضای قرارداد و پیش از حضور وی در رقابت های لیگ، به این کشتی گیر ملی پوش پرداخت کردند.

بر اساس قرارداد امضاء شده، قاسمپور می بایست در تمامی کشتی های دور رفت و برگشت و مرحله نهایی لیگ، در صورت خواست کادر فنی، برای تیم صنایع به میدان برود اما با توجه به اینکه کادر فنی تیم صنایع، قاسمپور را برای حضور در مراحل حساس نیمه نهایی و فینال لیگ به کار گرفته بود، رضا یزدانی در طول ۶ مبارزه رفت و برگشت لیگ در مرحله گروهی، تنها در ۲ مبارزه آسان، قاسمپور را به میدان فرستاد تا از این کشتی گیر در بهترین شرایط برای مراحل نهایی استفاده کند.

اما در شرایطی که زمان زیادی تا برگزاری مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد باقی نمانده، قاسمپور به یکباره از مصدومیت خود در جریان تمرین در باشگاه جویبار خبر داد و اعلام کرده بنا بر نظر پزشکان به علت آسیب دیدگی نمی تواند در مرحله نهایی برای تیم صنایع به میدان برود! این در حالی بود که همزمان با این موضوع، حسن یزدانی و آرتور نایفونوف روسی برای حضور در نیمه نهایی لیگ با دیگر تیمها قرارداد بستند و با توجه به اینکه قاسمپور در لیگ در وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقه داده، احتمال رویارویی این سه کشتی‌گیر با هم می توانست زیاد باشد.

البته مسئولان تیم صنایع هیچ قطعیتی نسبت به مصدومیت قاسمپور ندارند و با اتفاقات رخ داده، مسئولان این تیم به شدت ناراحت هستند و بر همین اساس نیز در صورتیکه قاسمپور در مرحله نهایی برای این تیم به میدان نرود، شنیده می شود مسئولان تیم صنایع قصد دارند از او به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی شکایت کنند و بر اساس بندهای گنجانده شده در قرارداد، نسبت به گرفتن ضرر و زیان اقدام کنند.

جالب اینکه سال گذشته نیز مشابه همین اتفاق برای تیم استقلال که رضا یزدانی سرمربیگری آن را بر عهده داشت رخ داد و در آستانه برگزاری مرحله نهایی لیگ، با اتفاقات عجیب و غریب، امیرمحمد یزدانی و یونس امامی اقدام به ترک اردوی استقلال کردند، اتفاقی که باعث شد این تیم ضربه محکمی در آستانه حضور در مرحله نهایی لیگ بخورد و شانس قهرمانی را از دست بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.