پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

کیانی: داور پنالتی مس مقابل نفت مسجدسلیمان را نگرفت

کیانی: داور پنالتی مس مقابل نفت مسجدسلیمان را نگرفت

مهدی کیانی می‌گوید که مس رفسنجان وضعیت خوبی دارد و می‌تواند به رتبه بالای جدول برسد.

به گزارش ایران ورزشی، او در ابتدای گفتگوی خود با ورزش سه این گونه توضیح داد:

شرایط تیم خوب است و تیم خوبی داریم و کادرفنی و مدیریت خوب برنامه ریزی خوبی کرده‌اند و بازیکنان خوبی هم در اختیار گرفته‌ایم. با توجه به تغییر و تحول زیادی که داشتیم می‌دانستیم زمان بر است و چند هفته طول می‌کشد که تیم به هماهنگی کامل برسد.
او با اشاره به بازی های مس در لیگ بیست و یکم گفت:

ما بازی های خیلی خوبی انجام می‌دادیم ولی متاسفانه گل های بدی می‌خوردیم و بدشانس بودیم و توپ هایمان گل نمی‌شد ولی سه امتیاز بازی با نفت مسجدسلیمان برایمان از نان شب واجب تر بود و خدا را شکر بچه ها همه از دقیقه یک تا ۹۰ جنگیدیم و توانستیم سه امتیاز بیرون از خانه را به دست بیاوریم.

بازیکن مس در خصوص پنالتی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان عنوان کرد:

همه بازیکنان و همه تیم ها برای ما قابل احترام هستند و تیم نفت مسجدسلیمان هم یک تیم ریشه دار است و هواداران خونگرم و مربی خوبی دارند. من هم به آقای کمالوند مدیون هستم اما آن صحنه صد در صد پنالتی بود و بازیکن با دست زد و داور هم به نحو احسن قضاوت کرد. انشاالله تیم خوب مسجدسلیمان در بازی های بعدی موفق باشد.
وی در خصوص بازی هفته آینده مس مقابل هوادار اظهار داشت:

بازی ها همه سخت هستند و هیچ بازی راحت نیست. من چند بازی تیم هوادار را دیده‌ام و تیم خیلی خوب و دونده ای است و مربی خوبی هم دارد و بازی برای ما سخت است. بچه ها می‌دانند ما به جز امتیاز پدیده، هنوز برد خانگی به دست نیاورده‌ایم و بچه ها باید بدانند باید با تمام وجود بجنگیم و این سه امتیاز خانگی را به دست بیاوریم و دل هواداران، باشگاه و کادرفنی را شاد کنیم.
کیانی در پیش بینی از آینده مس در فصل جاری افزود:

ما پتانسیل بالایی داریم و بازیکنان خوبی هم در اختیار داریم. چه بازیکنانی که بازی می‌کنند و چه کسانی که بازی نمی‌کنند در یک سطح هستند و برای تیم می‌جنگند و کادرفنی هم شبانه روز تلاش می‌کند. تمام تلاشمان را می‌کنیم که شرمنده نشویم و به جایگاهی که در شان و شخصیت باشگاه مس است دست پیدا کنیم.
او در پایان گفت:

آرزو می‌کنیم همه سلامت باشند و انشاالله مردم رعایت کنند و همه دست به دست هم بدهیم که کرونا را دور کنیم و مردم ایران در آرامش زندگی کنند. ورود تماشاگران به استادیوم کار خیلی خوبی است و فوتبال بدون هوادار لذتی ندارد. از هواداران خواهش می‌کنیم اگر خانواده و بازیکنان و تیمشان را دوست دارند رعایت کنند و ماسک بزنند و بهداشت را رعایت کنند که اتفاق بدی رخ ندهد و حضورشان بیشتر شود و دلگرمی خوبی برای بازیکنان باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.