پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

ناصر محمدخانی: پرسپولیس شرایط خوبی دارد؛ می توانیم امسال ششمین قهرمانی پیاپی را هم تجربه کنیم

ناصر محمدخانی: پرسپولیس شرایط خوبی دارد؛ می توانیم امسال ششمین قهرمانی پیاپی را هم تجربه کنیم

آیین نکوداشت سازندگان فوتبال ایران امروز در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور پیشکسوتان فوتبال کشور برگزار شد.

به گزارش ایران ورزشی، در حاشیه این مراسم ناصر محمدخانی در خصوص حضورش در این مراسم گفت:

به هرحال این همایش ها خیلی خوب است برای پیشکسوتانی که برای ما زحمت کشیده اند، واقعا مدیون این عزیزان هستیم مربیانی که در بانک ملی و راه آهن بوده مثل ابوطالبی، نایبی و فرامرزی بوده اند و سالها زحمت کشیده اند و از پایه ما را ساخته اند و به تیم های بزرگ و تیم ملی ما را منتقل کرده اند، ما مدیون این ها هستیم و هرجا که رسیده ایم همیشه هم گفته ام ما مدیون این مربیان هستیم که خاک خوردند و زحمت کشیدند و امیدوارم این همایش ها هرساله ادامه داشته باشد و قدردانی شود از این عزیزان.
محمدخانی در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس تصریح کرد:

شرایط خوبی دارد تیم و مشکلی ندارد. بازی آخر را هم که بردیم و شرایط روحی تیم خوب است ما اگر یک بازی دیگر را ببریم تیم روی غلتک می افتد و دیگر به هیچ تیمی باج نمی دهد. من فکر می کنم می توانیم امسال ششمین قهرمانی پیاپی را هم تجربه کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط تیم ملی گفت:

تیم ملی با اسکوچیچ خیلی خوب نتیجه گرفته و ایشان هم تاثیرگذار بوده روی پیروزی ها، بعضی ها مغرضانه انتقاد می کنند اما علاوه بر اینکه بازیکنان زحمت کشیدند، مربی هم زحمت کشیده شما ببینید این بازی آخر 6 تغییر در ترکیب ایجاد کرد و نشان داد به جوانگرایی اعتقاد دارد و 6 بازیکن عوض می کند و تیم نتیجه می گیرد. فکر می کنم امسال نسبت به دوره های گذشته خیلی راحت تر و زودتر به جام جهانی برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.