چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

فرشاد فلاحت‌ زاده: اتفاقات قبل از بازی گل‌ گهر و استقلال شائبه ایجاد می‌ کند

فرشاد فلاحت‌ زاده: اتفاقات قبل از بازی گل‌ گهر و استقلال شائبه ایجاد می‌ کند

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، حواشی پیش از دیدار این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان خود به خود ایجاد شائبه می‌کند.

به گزارش ایران ورزشی، فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تساوی استقلال و گل‌گهر اظهار داشت:

بازی قشنگی را از هیچکدام از دو تیم ندیدیم و هم استقلال و هم گل‌گهر یک فوتبال بسته را به نمایش گذاشتند، چون می‌خواستند در درجه اول بازنده نباشند و پس از آن به فکر گلزنی و پیروزی بودند. تیم‌های قلعه‌نویی همیشه محکم و فشرده بازی می‌کنند و با توجه به اینکه گل‌گهر در زمین خودش بازی می‌کرد شرایط را برای استقلال سخت‌تر شده بود.
وی ادامه داد:

فرهاد مجیدی به هیچ وجه دلش نمی‌خواست در سیرجان مقابل تیم قلعه‌نویی بازنده باشد، به همین دلیل حساسیت بازی بالا بود و نمی‌توانستیم انتظار یک فوتبال زیبا را از دو تیم داشته باشیم. استقلال اگر پیروز از زمین بیرون می‌آمد مجدداً به صدر جدول برمی‌گشت و شرایطش در جدول بهبود پیدا می‌کرد و با روحیه‌‌ای بالاتر می‌توانست به بازی با صنعت نفت و پرسپولیس فکر کند که این اتفاق نیفتاد.

فلاحت‌زاده در مورد سومین تساوی پیاپی استقلال عنوان کرد:

استقلال مقابل گل‌گهر می‌توانست برنده باشد، اگر جعفر سلمانی آن موقعیت تک به تک را به گل تبدیل می‌کرد. استقلال اگر در سیرجان پیروز می‌شد با شرایطی بهتر مهیای بازی‌های حساس پیش رو می‌شد، اما اتفاقات پیش از بازی باعث شد که تمرکز بازیکنان و کادر فنی به هم بریزد و نتوانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال راجع به اتفاقات پیش از بازی و بازی نکردن دو بازیکن خارجی این تیم خاطرنشان کرد:

این مسائل را ما فقط در فوتبال ایران شاهد هستیم و در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقاتی را نمی‌بینیم. چطور ممکن است که یک ساعت قبل از بازی اعلام می‌کنند دو بازیکن مجوز بازی ندارند؟! سرمربی تیم ترکیب تیمش را مشخص کرده و تمام برنامه‌ریزی‌اش را با وجود نفراتی که در ترکیب قرار داده انجام داده است، اما زمانی که تیم به ورزشگاه می‌رسد مشخص می‌شود که دو بازیکن خارجی نمی‌توانند بازی کنند.
وی افزود:

این موضوع برای فوتبال ما که می‌گوییم حرفه‌ای است وجهه خوبی ندارد. مهاجمان خارجی استقلال به راحتی می‌توانند این حواشی را در بیرون از ایران منعکس کنند که جلوه خوبی ندارد. اگر بازی کردن بازیکنان خارجی با مشکل مواجه بوده است، چرا در بازی‌های گذشته استقلال این دو بازیکن بازی کردند و کسی ایرادی نگرفته است؟! من نمی‌توانم بگویم جلوگیری از بازی کردن دو خارجی استقلال با برنامه بوده است، اما اینکه یک ساعت قبل از بازی این اتفاق می‌افتد شائبه‌ ایجاد می‌‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.