پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

حضور مدیر ورزشی بارسلونا در شهر منچستر: دو سیتیزن و دنی اولمو در رادار بارسلونا قرار دارند

حضور مدیر ورزشی بارسلونا در شهر منچستر: دو سیتیزن و دنی اولمو در رادار بارسلونا قرار دارند

بارسلونا متئو آلمانی را به منچستر فرستاده و شرایط چند بازیکن را زیر نظر دارد.

به گزارش ایران ورزشی، بارسلونا در بازار نقل و انتقالات زمستان به دنبال رفع مهم ترین معضل این روزهایش یعنی مشکل گلزنی در خط حمله است. از سراسر اروپا بازیکنانی به بارسا لینک شده اند و لیگ برتر انگلیس هم از این قاعده مستثنی نیست. بارسلونا در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی از تیم قرمز پوش شهر منچستر بازیکن می خواست و این بار توجه بلوگرانا به سمت تیم آبی پوش شهر جلب شده است.

متئو آلمانی، مدیر ورزشی بارسلونا امروز به شهر منچستر سفر کرده و به دنبال محقق کردن اهداف نقل و انتقالاتی ژاوی است. کادناسر مدعی شده که آلمانی امروز در دفتر باشگاه منچسترسیتی حضور داشت و با توجه به خبرهای تکمیلی از سوی جرارد رومرو و موندو دپورتیوو، در حال مذاکره برای جذب دو بازیکن است: رحیم استرلینگ و فران تورس. وینگر / مهاجم اسپانیایی که در حال حاضر مشغول ریکاوری است، از انتقال به بارسلونا استقبال می کند؛ شخص ژاوی هم به همکاری با او علاقه دارد. در مورد رحیم استرلینگ اما داستان کمی پیچیده است چون منچسترسیتی قصد قرض دادن او به بارسلونا را ندارد و جذب دائمی او نیز برای تیم مشتری، 80 میلیون یورو آب خواهد خورد.

مهاجمان منچسترسیتی تنها بازیکنانی نیستند که کاتالان ها برای تقویت خط حمله در نظر دارند. دنی اولمو، وینگر اسپانیایی لایپزیش که قابلیت بازی در پست مهاجم را هم دارد از مدت ها قبل در لیست بارسلونا حضور داشته و نمایندگان وی طی روزهای آتی ملاقاتی با سران بلوگرانا خواهند داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.