پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

روبرتو مانچینی: ایتالیا و پرتغال از مقابل هم قرار نگرفتن استقبال می کردند

روبرتو مانچینی: ایتالیا و پرتغال از مقابل هم قرار نگرفتن استقبال می کردند

روبرتو مانچینی از قرعه ایتالیا در پلی آف جام جهانی می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، پس از قرعه کشی پلی آف جام جهانی، مشخص شد که ایتالیا و پرتغال باید در یک گروه با هم رقابت داشته باشند، به همین دلیل یکی از این تیم ها قطعا نمی تواند در قطر 2022 حضور داشته باشد. روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا در این خصوص گفت:

درست است، می شد قرعه بهتری باشد. مشخصا (در ابتدا) ما و پرتغال باید مقدونیه شمالی و ترکیه را شکست دهیم. پلی آف تک بازی است و این همیشه کار را سخت می کند. ما به خودمان اطمینان داریم، مخصوصا در لحظات دشوارتر.
در مرحله مقدماتی خیلی خوب بودیم. حتی مقابل سوئیس هم شایسته پیروزی بودیم و این اتفاق رخ نداد. باید بازی فوق العاده ای از خودمان به نمایش بگذاریم و پس از آن خواهیم دید که در فینال چه اتفاقی رخ خواهد داد. با کمال میل حاضر بودیم از تقابل با پرتغال دوری کنیم و آنها هم احتمالا می خواستند مقابل ما قرار نگیرند. ما یک فینال احتمالی مقابل آنها برگزار خواهیم کرد.
ژائو پدرو در تیم ملی ایتالیا؟ بحث تازه ای است، خواهیم دید. ما بازیکنان خوبی در تیم داریم. پدرو هم مهاجم خیلی خوبی است و از فوتبال ایتالیا شناخت دارد. اما کاری که این بازیکنان 4 ماه قبل انجام دادند را فراموش نکنید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.