شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

سرپرست مس رفسنجان: دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است

سرپرست مس رفسنجان: دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است

سرپرست مس رفسنجان در خصوص حاشیه های بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان توضیحاتی را ارائه کرده است

به گزارش ایران ورزشی، علی حیدر رضایی درباره اتفاقات دیدار مس رفسنجان مقابل نفت مسجدسلیمان و توقف چند باره مسابقه، به تسنیم گفت:

قبل از شروع بازی، چند هوادار و لیدر تیم نفت در ورزشگاه بودند که ناظر بازی، اجازه شروع مسابقه را نداد و این هواداران با اقدام نیروی انتظامی از زمین بیرون رفتند. تیم‌ها 10 یا 15 سال پیش می‌توانستند کار خود را با هتاکی و ایجاد وقفه در بازی جلو بروند و انگار هنوز همین برنامه‌ها وجود دارد.
وی با اشاره به حضور هواداران نفت در ورزشگاه شهید بهنام محمدی بیان کرد:

چندین تماشاگر در ورزشگاه بودند و توهین‌های وحشتناکی به کمک داور مسابقه کردند. او دو بار گفت حاضر به ادامه بازی نیستم که با وساطت ناظران به بازی برگشت. هواداران به سرمربی و مربیان مس رفسنجان فحاشی کردند و جوّ بسیار بدی در ورزشگاه وجود داشت.

سرپرست تیم مس رفسنجان در خصوص وقفه 20 دقیقه‌ای بازی اظهار داشت:

برخی از مسئولان مسجدسلیمان بابت این اتفاقات عذرخواهی کردند، اما باید بدانیم دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است. اینقدر به داور و کمک او فحاشی کردند که بازی را تعطیل کرد. یک هوادار هم به زمین آمد و داور را تهدید کرد. امیدوارم کمیته اخلاق با این اتفاقات در هر شهری برخورد کند.
حیدر رضایی در مورد انتقادات نفتی‌ها از قضاوت میثم حیدری تصریح کرد:

کارشناسان داوری همه اتفاقات بازی را ببینند و بگویند در کدام صحنه از داوری سود بردیم. مقابل فولاد یک پنالتی به سود حریف اعلام کردند که همه گفتند درست نبود و با همان پنالتی شکست خوردیم. مقابل پرسپولیس هم آل‌کثیر پا روی مُچ پای دروازه‌بان ما گذاشت، اما داور پنالتی گرفت. ما داوران سالم و زحمت‌کشی داریم، اما آنها بعضی اوقات برای یک تیم راحت خطا می‌گیرند. باید دست به دست هم بدهیم تا داوری و سایر ارکان فوتبال ما پیشرفت کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.