دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

ولفسبورگ 1 - دورتموند 3|بچه‌غول در هفت دقیقه سه امتیاز را تضمین کرد

ولفسبورگ 1 - دورتموند 3|بچه‌غول در هفت دقیقه سه امتیاز را تضمین کرد

دورتموند در شب بازگشت هالند به میادین، به بردی ارزشمند دست یافت.

ایران ورزشی -وولفسبورگ و دورتموند در چارچوب بازی های هفته 13 فصل 22-2021 بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت دورتموند با وجود این که در همان ابتدای بازی گل خورد، موفق شد با نتیجه 3-1 پیروز شود. ارلینگ هالند در این بازی پس از مدت ها به میادین بازگشت و در دقیقه 73 به میدان آمد. او 7 دقیقه پس از ورودش به زمین برای دورتموند گلزنی کرد. دورتموند با این نتیجه به صورت موقت به صدر جدول رفت. گرگور کوبل در این بازی 6 سیو داشت و نقش مهمی در کسب سه امتیاز برای دورتموند ایفا کرد.

 

وولفسبورگ 1-0 دورتموند؛ ووت وخهورست 2': ریدل باکو با لوکباکیو یک دو کرد و دوباره در محوطه جریمه توپ را دریافت کرد. سپس با ارسالی کوتاه توپ را به روی تیر یک فرستاد و وخهورست با ضربه سر گل اول وولفسبورگ را به ثمر رساند.

وولفسبورگ 1-1 دورتموند؛ امره جان 35': لاکروا در محوطه جریمه وولفسبورگ از پشت سر روی مارکو رویس مرتکب خطا شد تا پنالتی به سود دورتموند اعلام شود. امره جان پشت این توپ قرار گرفت و به راحتی پنالتی را به گل تبدیل کرد.

وولفسبورگ 1-2 دورتموند؛ دونیل مالن 55': مارکو رویس با پاسی کوتاه در پشت محوطه، توپ را به مالن پاس داد. مالن پس از حرکت در عرض با شوتی زیبا و از راه دور، گل دوم دورتموند را به ثمر رساند.

وولفسبورگ 1-3 دورتموند؛ ارلینگ هالند 80': یولیان برانت با ارسالی بلند توپ را برای ارلینگ هالند ارسال کرد و این بازیکن در فاصله کمی از دروازه وولفسبورگ به راحتی توپ را به گل تبدیل کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.