یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

جوردن هندرسون: باید به روندمان ادامه دهیم و ثبات داشته باشیم؛ دیدار با اورتون بسیار سخت است

جوردن هندرسون: باید به روندمان ادامه دهیم و ثبات داشته باشیم؛ دیدار با اورتون بسیار سخت است

جوردن هندرسون می گوید گل نخوردن تیم هم مانند گل زدن های زیاد این تیم اهمیت دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، لیورپولی ها شب گذشته در لیگ برتر انگلیس مقابل ساوتهمپتون صف آرایی کردند و توانستند این تیم را با 4 گل شکست دهند. این پیروزی پر گل پایانی بود بر هفته خوب قرمزها که توانستند آرسنال و پورتو را نیز شکست دهند و در هر سه مسابقه نیز دروازه شان را بسته نگه دارند. بعد از این بازی، جوردن هندرسون، کاپیتان قرمزها گفتگویی با وب سایت رسمی باشگاه انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

چقدر از عملکرد روز گذشته تیم راضی بودید؟

خیلی زیاد. عملکرد کلی تیم، کلین شیت و زدن چهار گل اهمیت زیادی داشت و بسیار خوب بود. در مجموع خیلی خوشحال هستیم. بازی را خوب شروع کردیم و گلی زودهنگام زدیم که کمک زیادی کرد و بعد از آن گل توانستیم چندین گل دیگر بزنیم. در مجموع به نظرم باید خیلی خوشحال باشیم.
به نظر می رسد لیورپول در حال حاضر ریتم خوبی دارد...

  سطح عملکرد تیم مان در چند بازی اخیر بسیار بالا بوده است. به عنوان تیم به خوبی دفاع کردیم و فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. در مجموع روزهای خوبی را سپری می کنیم اما باید به این روند ادامه دهیم. می دانم فوتبال چقدر می تواند به سرعت عوض شود و به همین خاطر باید به روندمان ادامه دهیم و ثبات داشته باشیم چون بازی بعدی مان بسیار مهم است و این موضوع اهمیت دارد.
لیورپول این هفته ها دائما گلزنی می کند و گل های زیادی نیز به ثمر می رساند...

این اهمیت زیادی دارد اما سمت دیگر زمین نیز مهم است. به نظر من گل نخوردن مهم ترین نکته است. اگر بتوانیم به خوب دفاع کردن ادامه دهیم و گل نخوریم، همیشه می توانیم در حمله خوب باشیم و موقعیت ایجاد کنیم. به همین خاطر می خواهیم به این روند ادامه دهیم، از کلین شیت کردن لذت ببریم و سپس مشخصا گل بزنیم.
هفته آینده مسابقه مهمی دارید. نظرتان در مورد حضور در گودیسون پارک چیست؟

  شهرآورد در گودیسون پارک همیشه سخت است. بازی سختی خواهد بود و در شهرآورد هر اتفاقی ممکن است.به همین خاطر باید مثل همیشه آماده باشیم. با تمام وجود تلاش کنیم و به ثبات داشتن و سطح مسابقه مان ادامه دهیم. اگر این کار را انجام دهیم شانس خوبی برای پیروزی داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.