سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

مدیر گل گهر: دلیلی ندارد مقابل پیکان از بازیکن گابنی استفاده نکنیم

مدیر گل گهر: دلیلی ندارد مقابل پیکان از بازیکن گابنی استفاده نکنیم

مدیر گل گهر می گوید اریک باگناما مشکلی برای همراهی این تیم ندارد.

به گزارش ایران ورزشی، حیدر افسری در مورد شانس حضور بازیکن گابنی تیم گل‌گهر سیرجان در بازی با تیم پیکان با توجه به شکایت باشگاه استقلال به میزان گفت:

پروسه صدور کارت این بازیکن خارجی دو هفته طول کشید. سازمان لیگ در خصوص این بازیکن هر چه می‌خواست ارائه دادیم و کلیه مستندات را در اختیارشان قرار دادیم و هیچ چیزی را از قلم ننداخته‌ایم. مراحل قانونی را به طور کامل طی کردیم و سازمان لیگ مدارک ما را به طور کامل بررسی کرد. از این رو طبق مدارک ارائه شده کارت این بازیکن صادر شد.
وی با اشاره به این که دلیلی برای تعلیق اریک باگناما وجود ندارد تصریح کرد:

دلیلی ندارد در بازی با تیم پیکان از این بازیکن استفاده نکنیم. به این ترتیب او در بازی فردا مقابل پیکان به میدان می‌رود. وقتی کارت بازی بازیکن صادر می‌شود یعنی سازمان لیگ تمام مدارک را چک و کارت را صادر کرده است. می‌توانستیم از بازی با پرسپولیس این بازیکن را بازی دهیم، اما صدور کارت او به دلیل بررسی مدارک دو هفته طول کشید. از نظر ما هیچ مشکلی وجود ندارد. این سازمان لیگ است که مدارک را چک کرده و به همین راحتی کارت را صادر نمی‌کند. این موضوع رسانه‌ای شد و روی آن حساسیت‌هایی به وجود آمد، اما پیگیری‌های لازم برای صدور کارت این بازیکن به طور کامل و قانونی انجام شده است.

مدیر تیم گل‌گهر با اشاره به مشخص شدن لحظه آخری محل بازی تیمشان مقابل تیم پیکان گفت:

شب گذشته به ما محل برگزاری بازی را اعلام کردند و گفتند زمین دستگردی محل میزبانی باشگاه پیکان از تیم ماست. جلسه هماهنگی‌ها امروز برگزار شد و خوشحالم زمین مناسبی برای بازی در نظر گرفته شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.