چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

منچسترسیتی 2 - وستهم 1|سیتیزن‌ها بازهم برابر وستهم برنده، مثل همین شش سال!

منچسترسیتی 2 - وستهم 1|سیتیزن‌ها بازهم برابر وستهم برنده، مثل همین شش سال!

منچسترسیتی با درخشش و تاثیرگذاری گوندوعان روی هر دو گل این تیم، سه امتیاز این بازی را کسب کرد.

ایران ورزشی - منچسترسیتی و وست هم در چارچوب بازی های هفته سیزدهم فصل 22-2021 لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت منچسترسیتی با نتیجه 2-1 وست هم را شکست داد و به رده دوم جدول لیگ برتر بازگشت. بدین ترتیب فاصله وست هم با رده سوم افزایش پیدا کرد. آیمریک لاپورت با دریافت کارت زرد در این بازی، پنج کارته شد و مقابل استون ویلا بازی نخواهد کرد. ایلکای گوندوعان باز هم نمایش درخشانی داشت و یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد. فابیانسکی، دروازه بان وست هم در این دیدار 6 سیو داشت اما نتوانست مانع پیروزی سیتیزن ها شود.

منچسترسیتی 1-0 وست هم؛ ایلکای گوندوعان 33': ریاض محرز توپ را با ارسالی زمینی به ایلکای گوندوعان که مقابل دروازه وست هم قرار داشت، رساند و این هافبک آلمانی به راحتی گل اول منچسترسیتی را به ثمر رساند.

منچسترسیتی 2-0 وست هم؛ فرناندینیو 90': ایلکای گوندوعان با یک پاس کاتبک توپ را به فرناندینیو رساند. فرناندینیو نیز با شوتی زیبا از روی خط طولی محوطه جریمه وست هم، گل دوم سیتیزن ها را به ثمر رساند.

منچسترسیتی 2-1 وست هم؛ مانوئل لانزینی 4+90': مانوئل لانزینی که به عنوان بازیکن تعویضی برای وست هم به بازی آمد، با یک شوت فوق العاده زیبا از پشت محوطه جریمه، تک گل وست هم در این دیدار را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.