سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

توماس توخل: متاسفانه ما برای منچستریونایتد هم گل زدیم؛ حریف اصلا شبیه تیم رانگنیک نبود

توماس توخل: متاسفانه ما برای منچستریونایتد هم گل زدیم؛ حریف اصلا شبیه تیم رانگنیک نبود

توماس توخل پس از تساوی ۱-۱ چلسی مقابل منچستریونایتد، از عملکرد تیمش رضایت داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، در حالی که خیلی ها انتظار داشتند چلسی در هفته سیزدهم لیگ برتر بر حریف خود غلبه کند، شیاطین سرخ توانستند دست پر استمفوردبریج را ترک کنند. توخل در مصاحبه پس از بازی خود گفته است:

چنین اتفاقاتی در فوتبال پیش می آید و متاسفانه برای ما دو بار رخ داده است؛ یک بار هم مقابل برنلی این طور شد. من از عملکرد تیم کاملا راضی هستم. ما از دقیقه اول بر بازی حاکم بودیم، پر تلاش ظاهر شدیم و هرگز دست از حمله برنداشتیم. متاسفانه دو گل زدیم: یک گل برای هر تیم.
فرصت لحظات پایانی آنتونیو رودیگر؟ بخت بزرگی بود. شاید اگر ضربه اش در چارچوب بود، پایان فوق العاده ای بر عملکردی فوق العاده رقم می خورد ولی باید این نتیجه را بپذیریم. ما خیلی خوب بازی کردیم و من راضی هستم.
منظم و چابک ظاهر شدیم. من از چیزی که دیدم راضی هستم و هدایت کردن تیم از کنار خط لذتبخش بود. ما نمی توانیم نتیجه گرفتن را تضمین بدهیم ولی اگر همین طور بازی کنیم، شانس نتیجه گرفتن مان افزایش می یابد.

روملو لوکاکو؟ اگر کاملا آماده باشد، در ترکیب اصلی قرار می گیرد ولی در حال حاضر این طور نیست. در واقع بیش از چیزی که می خواستم بازی کرد ولی آنقدر به دروازه حریف نزدیک بودیم که پیش خودم گفتم شاید با حضورش بتواند به تیم کمک کند.
شرایط جدول؟ نباید غافلگیر شویم. چنین چیزهایی در طول فصل پیش می آید. ما در وسط رقابت هستیم و در جایگاهی حضور داریم که می خواهیم در آن باشیم.
توخل همچنین در پاسخ به این سوال که «آیا احساس کردید مقابل تیم رالف رانگنیک بازی می کنید» با اشاره به سبک بازی حریف گفت:

نه، اصلا.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.