سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

استفانو پیولی پس از شکست میلان مقابل ساسولو: مشخصا یک جای کار ایراد داشت

استفانو پیولی پس از شکست میلان مقابل ساسولو: مشخصا یک جای کار ایراد داشت

استفانو پیولی در مورد شکست 3-1 میلان مقابل ساسولو صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، میلان در چارچوب هفته چهاردهم سری آ با نتیجه 3-1 مقابل ساسولو شکست خورد و حالا دو هفته متوالی است که در سری آ می بازد. استفانو پیولی، سرمربی میلان در مصاحبه پس از بازی گفت:

فاقد برّندگی لازم بودیم و پراشتباه ظاهر شدیم. نیمه موقعیت های زیادی داشتیم که به خاطر تصمیمات اشتباه، نتوانستیم از آنها بهره ببریم. وقتی از حریف پیش افتادیم نتوانستیم برتری را بیشتر از 3 دقیقه حفظ کنیم، این لحظات پس از گل در فوتبال واقعا حیاتی هستند. به طور مشخصی یک جای کار ایراد داشت. من عدم تمرکز و جدیت در بازی ندیدم، به نظرم از لحاظ ذهنی به اندازه کافی زهردار نبودیم و تصمیمات اشتباهی اتخاذ کردیم.
رویکرد دفاعی ما به پیروزی در دوئل ها نیاز دارد و امروز در تعداد زیادی از آن دوئل ها شکست خوردیم، مقابل بازیکنان باکیفیتی همچون اسکاماکا و براردی. در ضمن دلیل رقم خوردن این نتیجه تنها به دفاع ما مربوط نمی شود، به آسانی توپ از دست می دادیم و مطمئنا آن گل سوم را هم نباید دریافت می کردیم. به اینکه رویکرد ما اشتباه بود باور ندارم، تنها تصمیمات ما اشتباه بود. به خوبی از نقاط قوت و ضعفمان آگاهی داریم و تنها باید به کارمان ادامه دهیم. شروع خیلی خوبی در این فصل داشتیم و طی بازی های اخیر افت کرده ایم؛ اما می توانیم به مسیر خودمان برگردیم.
این تیم برای رقابت در دو تورنمنت ساخته شده است و امیدوارم تا جای ممکن بتوانیم در لیگ قهرمانان اروپا بمانیم. در ترکیب اولیه از بازیکنانی استفاده کردم که در مادرید داخل ترکیب اصلی نبودند، به این امید که تیم با طراوت داخل زمین حاضر شود. اما ساسولو تیمی مستعد و تکنیکی است و باعث ایجاد مشکلاتی برای ما شد. می خواهم پیامی را برای هواداران میلان ارسال کنم، کسانی که واقعا از ابتدا تا انتها پشت ما هستند. آنها هیچ وقت نمی گذارند ما از پای بیافتیم و همراه با آنها تا جای ممکن پیشروی خواهیم کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.