شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

مقابل سپاهان بدون ترس بازی می‌کنیم

اسلامی: در ساری نه تماشاگر داریم نه زمین خوب

اسلامی: در ساری نه تماشاگر داریم نه زمین خوب
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

کریم اسلامی، مهاجم تیم نساجی در دیدار مهیج و پر گل تیمش مقابل پیکان موفق شد، یکی از دو گل تیم شمالی و سومین گل این فصلش را به ثمر برساند. به همین بهانه گفت‌وگویی با بازیکن تیم نساجی در خصوص تساوی خانگی‌شان در دیدار مقابل پیکان داشتیم.

به گزارش ایران ورزشی, کریم اسلامی، مهاجم تیم نساجی در دیدار مهیج و پر گل تیمش مقابل پیکان موفق شد، یکی از دو گل تیم شمالی و سومین گل این فصلش را به ثمر برساند. به همین بهانه گفت‌وگویی با بازیکن تیم نساجی در خصوص تساوی خانگی‌شان در دیدار مقابل پیکان داشتیم.

از بازی با پیکان شروع کنیم.
بازی خیلی خوبی را از جانب دو تیم شاهد بودیم. دیداری که با تساوی به پایان رسید. بازی که ما می‌توانستیم به پیروزی برسیم اما زمین بد مانع نتیجه‌گیری ما شد. این در حالی است که ما در بازی‌های بیرون از خانه به دلیل کیفیت زمین خوب موفق شدیم مقابل تیم‌های بزرگی مانند گل گهر، پرسپولیس و استقلال بهترین نمایش را ارائه دهیم اما همانطور که گفتم زمین بد ورزشگاه ساری اجازه نداد که ما بازی خوبی را ارائه دهیم.
مشکل زمین ساری دقیقاً چیست ؟
بعضی‌ها فکر می‌کنند ما در زمین چمن یا چمن زرد شده بازی می‌کنیم اما باور کنید این زمین اصلاً چمن ندارد و بیشتر خاک و شن است، در چنین زمینی هم نمی‌توان اصلاً فوتبال بازی کرد و به ناچار بازی ما مقابل تیم پیکان به بازی هوایی و ارسال‌های مستقیم و اوت بلند تبدیل شد. هر چند در همین زمین هم ما برتری بر تیم پیکان داشتیم و می‌توانستیم به جای تک امتیاز، سه امتیاز دیدار را کسب کنیم. ای کاش، زمین ساری چمن داشت و به قولی همان چمن زرد را داشت اما این زمین اصلاً چمنی ندارد ولو چمن زرد و گفتم همه زمین خاک و شن است. متأسفانه در ساری فقط اسم نساجی به نام تیم میزبان نوشته شده است و در واقع، نه زمین خوب داریم و نه تماشاگر و در چنین شرایطی من نمی‌دانم چرا باید در ساری بازی کنیم؟
باز هم شادی خاصی بعد از گلزنی‌ات داشتی.
پسر ده ماهه‌ای دارم به همین دلیل گلم مقابل پیکان را به فرزندم تقدیم کردم.
ورزشگاه شهید وطنی چه زمانی آماده می‌شود؟
متأسفانه ورزشگاه شهید وطنی هنوز آماده نشده و مسئولان هم در این رابطه فقط وعده و وعید می‌دهند اما در عمل ورزشگاه وطنی برای رسیدن به شرایط ایده‌آل کلی کار دارد که باید مهیا شود.
پس کجا باید بازی کنید؟
تمرینات‌مان را در تهران برگزار می‌کنیم چون در شمال زمین چمن خوب نداریم. زمین محل بازی‌مان را هم که در ساری تعیین کرده‌اند که نه زمین چمن داریم و نه تماشاگر به همین دلیل من مانده‌ام برای چه در شمال بازی می‌کنیم. در چنین شرایطی که نه زمین داریم و نه استادیوم و نه اجازه حضور تماشاگر به هواداران مشتاق و پر تعداد نساجی داده نمی‌شود بازی‌های خانگی‌مان را هم در تهران برگزار کنند تا هم زمین خوب داشته باشیم و هم بتوانیم از وجود تماشاگران‌مان که قلب‌شان برای تیم محبوبشان می‌تپد بهره ببریم.
ظاهراً از شرایط خیلی ناراحتی؟
بله واقعاً ناراحتم چون تیم خیلی خوبی داریم. تیمی با ظرفیت بالا که توانسته مقابل تیم‌های بزرگ بایستد و همه دیدند که ما مقابل تیم‌های بزرگ چه نمایش قدرتمندانه‌ای را ارائه دادیم. مثلاً تیم پرسپولیس در همه دیدارهایش مقابل ما بیشتر از رقیبانش پاس داد و مالکیت را در اختیار داشت و تنها تیمی که در چند دیدارش کمتر از این تیم پاس داد و مالکیت را در اختیار داشت تیم نساجی بود. همه این موارد و بازی‌هایی که مقابل گل‌گهر و پرسپولیس و استقلال و پیکان و فجر ارائه دادیم نشان می‌دهد که واقعاً چه تیم قدرتمندی داریم و اگر زمین و بقیه مسائل را برای ما مهیا کنند حتماً می‌توانیم بازی‌های بهتر ارائه دهیم و نتایج بهتری بگیریم و شرایط و رتبه تیم را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهیم.
این هفته با سپاهان بازی دارید؟
تیم ما مقابل تمامی تیم‌های بزرگ بهترین نمایش را ارائه داده؛ از تیم استقلال گرفته تا گل‌گهر و پرسپولیس. به همین دلیل اطمینان داشته باشید که مقابل تیم سپاهان هم بهترین نمایش را ارائه می‌دهیم و بدون ترس مقابل سپاهان در اصفهان برای ارائه بهترین نمایش به میدان می‌رویم.
یعنی مقابل سپاهان یکی از مدعیان لیگ در بازی آینده‌تان قصد غول‌کشی دارید؟
نه من نمی‌خواهم از چنین واژه‌هایی استفاده کنم اما حتماً به راحتی به سپاهان امتیاز نخواهیم داد و فقط برای کسب امتیاز رودرروی میزبان خودمان قرار می‌گیریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.