پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

رئال مادرید 2 - سویا 1|بنزینیسیوس رقم زننده‌ی مهم ترین سه امتیاز فصل

رئال مادرید 2 - سویا 1|بنزینیسیوس رقم زننده‌ی مهم ترین سه امتیاز فصل

رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان سویا بود و در دیداری پر افت و خیز به یک پیروزی ارزشمند رسید. تیم آنچلوتی یکی از رقبای اصلی خود در مسیر قهرمانی لالیگا را با شکست بدرقه کرد تا روند درخشان رئال مادرید ادامه پیدا کند.

ایران ورزشی - دیدار در دقایق ابتدایی با برتری سویا در جریان بود و گل زود هنگام رافا میر سردرگمی بازیکنان رئال مادرید را بیش از پیش کرد. اما تیم میزبان در ادامه با به دست گرفتن بازی موفق به جبران گل خورده شد. در دقایق پایانی بازی، فشار رئال مادرید روی دروازه سویا افزایش یافت و در نهایت، گل دیدنی وینیسیوس جونیور تعداد برد های متوالی لوس بلانکوس را به عدد ۶ رساند. با این برد، تیم آنچلوتی با ۴ امتیاز فاصله از تیم دوم جدول یعنی اتلتیکو مادرید، صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

رئال مادرید 0-1 سویا؛ رافا میر 12': ارسال مارکوس آکونیا از روی نقطه کرنر با ضربه سر عالی رافا میر وارد دروازه کورتوا شد.

رئال مادرید 1-1 سویا؛ کریم بنزما 32': بونو در مهار شوت از راه دور میلیتائو ناموفق بود و توپ پس از برخورد به دست او و تیرک دروازه به کریم بنزما رسید تا او به راحتی دروازه خالی را باز کند.

رئال مادرید 2-1 سویا؛ وینیسیوس جونیور 87': وینیسیوس جونیور در کنار زمین توپ را کنترل کرد و پس از حرکت در عرض، با یک شوت فوق العاده از پشت محوطه جریمه توپ را وارد دروازه کرد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.