یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

جانلوییجی بوفون: کیه لینی و بونوچی باید شبیه سازی شوند

جانلوییجی بوفون: کیه لینی و بونوچی باید شبیه سازی شوند

جانلوییجی بوفون، دروازه بان پارما که به زودی 44 ساله می شود، شب گذشته یک پنالتی دیگر برای تیمش گرفت تا مجموع پنالتی های مهار شده توسط او به عدد چهار برسد.

به گزارش ایران ورزشی و  به نقل از گل ایتالیا، جانلوییجی بوفون با وجود جدایی اش از یوونتوس همچنان از فکر کردن درباره این تیم دست بر نمی دارد. بوفون در مصاحبه با اسکای ایتالیا در خصوص برهه دشوار کنونی یووه گفت:

دوران نزول یوونتوس آغاز شده و برخی از مشکلات واضح بودند اما ورود الگری باعث شد بسیاری از هواداران یوونتوس فکر کنند یک نقطه عطف رقم خورده است. یوونتوس جزو تیم هایی است که بهترین بازیکنان را در سری آ دارد؛ بازیکنان یوونتوس نسبت به اینتر، میلان یا ناپولی ضعیف تر نیستند اما نکته این جاست که ببینیم آیا این بازیکنان می توانند کنار یکدیگر یک تیم متحد تشکیل دهند یا نه.
بوفون در خصوص نقش رهبری لئوناردو بونوچی و جورجو کیه لینی برای بازگرداندن این تیم به دوران خوبش گفت:

افرادی چون کیه لینی و بونوچی باید شبیه سازی شوند. از نظر رهبری و کاریزما، افراد کمی را دیده ام که مثل آن ها باشند. خدیرا، کارلوس توز و مانژوکیچ نیز چنین ویژگی هایی داشتند و بسیار مسئولیت پذیر بودند. طول می شد تا یوونتوس دوباره یک پروژه برنده را شروع کند؛ یووه در سال های گذشته کارهایی فوق العاده انجام داده اما حفظ چنین سطحی تا همیشه، غیرقابل تصور است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.