دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

اینسینیه: اسپالتی عصری جدید را در ناپولی آغاز کرده است؛ تمدید قرارداد فقط به من بستگی ندارد

اینسینیه: اسپالتی عصری جدید را در ناپولی آغاز کرده است؛ تمدید قرارداد فقط به من بستگی ندارد

لورنتزو اینسینیه می گوید مساله تمدید قراردادش فقط وابسته به خواسته او نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، ناپولی شب گذشته در خانه خود میزبان لاتزیو بود و توانست این تیم را با نمایشی درخشان با 4 گل در هم بکوبد. بعد از این دیدار لورنتزو اینسینیه، مهاجم ناپولی در مورد این بازی گفت:

واقعا از بازی لذت بردم. هدف این است که از فوتبال لذت ببرید و به پیروزی برسید. ماجراجویی خوبی با ساری داشتیم حتی اگر نتوانستیم به قهرمانی برسیم. لوچیانو اسپالتی عصری جدید را در این باشگاه آغاز کرده است و در حال کم کردن فاصله با سایر تیم ها هستیم. مقابل اینتر اشتباهات زیادی انجام دادیم و با این وجود به تساوی رسیدیم. در بازی دیشب در حالی پا به زمین مسابقه گذاشتیم که به توانایی هایمان باور داشتیم.
قبل از این بازی از مجسمه مارادونا رونمایی شد و به همین خاطر جوی خاص در استادیوم دیگو مارادونا حاکم بود. اینسینیه در این باره گفت:

از مربی خواستم تلویزیون را روشن کند تا بتوانیم این مراسم را به طور کامل تماشا کنیم اما به من گفته شد به جای آن روی بازی تمرکز کنم به همین خاطر بعدا مراسم را تماشا خواهم کرد. می خواستیم با نمایشی خوب یاد دیگو را زنده کنیم. این که توانستیم یاد او را زنده نگه داریم برای ما خیلی ارزش داشت.

اوسیمن به خاطر مصدومیت سه ماه دور از میادین خواهد بود و برخی بر این باورند مصدومیت این بازیکن پایانی بر رویای قهرمانی ناپولی است اما اینسینیه نظر دیگری دارد و فکر می کند مرتنز می تواند مسئولیت اوسیمن مصدوم را هم به دوش بکشد:

سال ها است مرتنز را می شناسم. تصادفی نیست که او بهترین گلزن تمام ادوار ناپولی است و لازم نیست نگران او باشیم.
مهاجم ناپولی در پایان در مورد تمدید قراردادش گفت:

در تلاشم به انی موضوع فکر نکنم زیرا باید روی فوتبال تمرکز کنم. مدیر برنامه هایم با باشگاه در حال مذاکره است. تمدید قرارداد فقط به من بستگی ندارد. همه باید در این زمینه به توافق برسند. به این موضوع که هر بار مصاحبه می کنم، باید در این مورد حرف بزنم عادت کرده ام و به همین خاطر مشکلی ندارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.