شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

رالف رانگنیک سرمربی منچستریونایتد شد

رالف رانگنیک سرمربی منچستریونایتد شد

مطابق انتظار، رالف رانگنیک سرمربی 63 ساله آلمانی تا پایان فصل 22-2021 هدایت منچستریونایتد را عهده دار شد.

ایران ورزشی - وب سایت منچستریونایتد رسما اعلام کرد رالف رانگنیک را با عقد قراردادی 2.5 ساله به خدمت گرفته است. رانگنیک تا پایان فصل 22-2021 سرمربی موقت منچستریونایتد خواهد بود و پس از آن او به مدت دو سال به عنوان مشاور باشگاه به فعالیت خواهد پرداخت. جان مرتو، مدیر بخش فوتبال منچستریونایتد در خصوص انتصاب رانگنیک گفت:

رالف یکی از محترم ترین و نوآورترین سرمربیان فوتبال اروپاست. او گزینه شماره یک ما برای سرمربیگری موقت باشگاه بود چرا که او بیش از چهار دهه در زمینه سرمربیگری و مدیریت تجربه دارد و توانایی های رهبری و فنی فوق العاده ای دارد. همه در باشگاه منتظر کار کردن با رانگنیک در فصل پیش رو هستند و سپس طی دو سال آینده او به عنوان مشاور باشگاه فعالیت خواهد کرد.
تا زمان صدور ویزای کار رالف رانگنیک، مایکل کریک همچنان مسئولیت فنی منچستریونایتد را عهده دار خواهد بود. باشگاه منچستریونایتد همچنین از لوکوموتیو مسکو بابت همکاری اش در زمینه صدور مجوز خروج رانگنیک تشکر کرد. 
رانگنیگ پس از امضای قرارداد با منچستریونایتد در مصاحبه با وب سایت این باشگاه در خصوص اهدافش گفت:

از پیوستن به منچستریونایتد هیجان زده ام و روی رقم زدن فصلی موفق برای این باشگاه متمرکز هستم. ترکیب منچستریونایتد پر از استعداد است و تعادلی عالی میان تجربه و جوانی در باشگاه وجود دارد. در شش ماه آینده تمام تلاشم را می کنم به این بازیکنان کمک کنم تا از نهایت پتانسیل شان از نظر فردی و مهم تر از آن تیمی، استفاده کنند. علاوه بر این منتظر هستم تا در آینده به عنوان مشاور، برنامه های بلند مدت باشگاه را پشتیبانی کنم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.