دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

احتمال برگزاری دیدار منچستریونایتد و یانگ بویز در زمین بی طرف

احتمال برگزاری دیدار منچستریونایتد و یانگ بویز در زمین بی طرف

با توجه به شیوع سویه جدید کرونا در انگلیس این احتمال وجود دارد که منچستریونایتد به زمانی دیگر و در ورزشگاه بی طرف برگزار شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، شیوع سویه جدید کرونا در انگلیس موسوم به اومیکرون این ترس را به وجود آورده است که آخرین دیدار منچستریونایتد در لیگ قهرمانان مقابل یانگ بویز به زمین بی طرف موکول شود. به گزارش تلگراف، مقامات یوفا روز دوشنبه به صورت اضطراری خواهان شفاف سازی از سوی دولت سوئیس در مورد شرایط کرونا در این کشور شده اند و می خواهند بدانند که آیا بعد از این مسابقه باید بازیکنان تیم سوئیسی را به مدت 10 روز قرنطینه کنند یا نه.

سوئیس روز شنبه قوانین سخت گیرانه جدیدی برای مسافران بریتانیایی و سایر کشورها برقرار کرده است. طبق قوانین یوفا، اگر بازیکنان یانگ بویز از این قوانین سخت گیرانه هنگام برگشت از انگلیس مستثنی نشوند، بازی آنها مقابل منچستریونایتد در صورت امکان باید به میزبانی ورزشگاهی بی طرف باشد. این اتفاق می تواند چندین میلیون پوند هزینه اضافه به منچستریونایتد تحمیل کند. علاوه بر آن شیاطین سرخ در اولین بازی خود به همراه رانگنیک در اروپا نیز بدون هواداران خود خواهند بود.

اگر چه صعود منچستریونایتد به مرحله بعد قطعی شده اما با توجه به شکست شیاطین سرخ در دیدار رفت لیگ قهرمانان مقابل یانگ بویز، یونایتدی ها انگیزی زیادی برای برد در این بازی دارند.

اگر معلوم شود که این دیدار باید در زمین بی طرف برگزار شود، با توجه به نبود زمان کافی برای پیدا کردن یک میزبان بی طرف به احتمال زیادی این مسابقه به تعویق خواهد افتاد و احتمالا در سال جدید میلادی برگزار خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.