سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

مجتبی حسینی: مقابل گل گهر چوب بی دقتی را خوردیم

مجتبی حسینی: مقابل گل گهر چوب بی دقتی را خوردیم

مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در کنفرانس بعد از بازی در جمع خبرنگاران حضور یافت.

به گزارش ایران ورزشی، حسینی در ابتدا اظهار داشت:

ما می‌دانستیم با یک تیم حرفه‌ای بازی داریم. بازی ما بازی پایاپای بود هر دو تیم در حال بازی رو به جلو بودند. آنها از یک موقعیت ایستگاهی استفاده کردند ولی ما متأسفانه از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. ما چوب بی‌دقتی‌های‌مان را خوردیم.
حسینی ادامه داد:

بچه‌های ما خطرات خیلی خوبی مقابل دروازه تیم حریف ایجاد کردند اما ما نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. یک مقدار بدشانسی آوردیم که نباید اینطور دیواره دفاعی ما باز می‌شد. حتی ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم اما یک چیزی که هست این است که فکر نمی‌کنم امروز برای ما بازی خانگی بود. ما برای اولین بار این زمین را از نزدیک می‌دیدیم  و این مشکلی است که ما داریم. من جا دارد باز هم به این تیم تبریک بگویم.

وی در خصوص داوری این بازی افزود:

من دنبال بهانه نیستم و  نمی‌خواهم کار داوران را زیر سؤال ببرم اما جای سؤال دارد در دو صحنه که تقریباً مثل همدیگر است چرا یکی از آنها هند اعلام می‌شود و دیگری هند اعلام نمی‌شود. تکلیف باید روشن شود. داورانی که این مدلی صحنه مشترک را برای یک تیم می‌گیرند و برای تیم دیگر نمی‌گیرند باید توضیح دهند. ما هر دو صحنه را آنالیز کردیم. هر دو صحنه شبیه هم هستند. توپ دست بازیکن ما خورده است هند گرفته داور؛ ولی دست بازیکن حریف هم همانگونه است اما داور هند نگرفته است، فرق آنها چیست؟ فرقش این است که یک تیم این همه کار کرده و زحمت کشیده، این همه جوان‌های خوبی را جمع کرده دنبال ارائه یک فوتبال سالم است ضربه بخورد. من از کمیته محترم داوران تقاضا دارم عاجزانه فکری بکنند اگر می‌خواهند کلاس‌های توجیهی برگزار کنند خوب برگزار کنند.
حسینی عنوان کرد:

هفته گذشته در قائمشهر خطای محرز به نفع ما به راحتی داور گذشت کرد. اینکه یک تیمی اسمش پیکان است و حاشیه ندارد، تماشاگر ندارد و مربی دادوبیداد کن ندارند، اینکه نمی‌شود. فقط این برای من سؤال است که چطور یک دستی که باز می‌شود و توپ به آن می‌خورد هند است، اما همان دست برای بازیکن تیم مخالف هند نیست. این را به ما توضیح بدهند. شاید ما اشتباه می‌کنیم. بگویند تا سطح اطلاعات فوتبالی‌ ما هم بالا برود.
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران خاطرنشان کرد:‌

من نمی‌دانم چه بگویم بازیکن آنها سرش شکست داخل زمین درمانش کردند، بازیکن دیگرشان پایش گرفت داخل زمین درمانش کردند، بازیکن دیگرشان پایش گرفت داخل زمین درمانش کردند، نزدیک 6 تا 7 تعویض انجام شد ولی داور جمعاً 5 دقیقه وقت اضافه گرفت. باید متر و معیاری باشد برای اینها؛ متأسفانه تیم‌هایی که جلوی ما بازی می‌کنند همه بازیکنان‌شان پای‌شان جلوی ما می‌گیرد. فجر سپاسی پای بازیکنانش می‌گرفت و همه‌اش برانکارد داخل زمین می‌آمد. این ضد فوتبال است که پای بازیکنت بگیرد و پشت سر هم برانکارد داخل زمین بیاید، داورها باید وقت دقیق وقت اضافه را اعلام کنند. امیدوارم من اشتباه کرده باشم. تنها چیزی که ما دیدیم اشتباهات زیادی بود و این درست نیست. چیزی که درست کار می‌کند. اینگونه ظلم است در حق جوان‌هایی که کمترین پرداختی و کمترین قرارداد فوتبال بازی می‌کند این درست نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.