جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

عنایتی: آقای افشاریان، جان عزیزتان به داد ما برسید

عنایتی: آقای افشاریان، جان عزیزتان به داد ما برسید

سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت اتفاقاتی می‌افتد که حالمان بد می‌شود، همه چیز زیر سوال رفته چون ما اهل جار و جنجال نیستیم.

به گزارش ایران ورزشی، عنایتی در ابتدا عنوان کرد:

در مورد بازی نمی‌دانم چه باید بگویم. اتفاقاتی می‌افتد که حالمان بد می‌شود. همه چیز زیر سوال رفته چون ما اهل جار و جنجال نیستیم.
سرمربی هوادار ادامه داد:

همین آقای منصوریان دوست گرامی که امروز داوری فوق‌العاده‌ای داشت البته نه برای ما، دو سال پیش ما را از لیگ برتر جدا کرد و مجبور شدیم یک سال دیگر تلاش کنیم به لیگ برتر برسیم. امروز هم دیگر خسته شدیم. آقای افشاریان، قربانت شوم دست ما بالا! شما قوی ما ضعیف، شما همه کاره ما هیچ کاره، شما با تجربه ما بی‌تجربه، به جان عزیزتان به داد ما برسید. ما چون داد نمی‌زنیم و در فدراسیون آدم نداریم، اتفاقات خوبی برای ما نمی‌افتد. اگر اینگونه ادامه  یابد خیلی از تیم‌ها به راحتی راهی آسیا می‌شوند یا به عنوان قهرمانی می‌رسند. خواهش می‌کنم به داد ما برسید، قرار نیست هر دفعه به جای حرف زدن درباره مسائل فنی درباره داوری صحبت کنم.

وی با اشاره به پنالتی اعلام شده، خاطرنشان کرد:

پنالتی عجیب و غریبی بود. بعد از پنالتی خطا روی بازیکن ما گرفته نمی‌شود، کافیست، خسته‌مان کردید! ما حرفی نمی‌زنیم و از خدا همه چیز را می‌خواهیم. اگر وجدان داری، صحبتی ندارم چون همه چیز مشخص است. 2 روز قبل مصاحبه کردم یا دیروز می‌دانستم زورمان نمی‌رسد. بچه‌های ما خوب بازی کردند و وقتی گل خوردیم فقط یکی دو موقعیت به حریف دادیم، جلو آمدیم اما اتفاقات عجیبی است، امیدوارم همه با وجدان کاری جلو برویم.
عنایتی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه اجازه نمی‌دهند نتیجه دلخواه کسب شود، تصریح کرد:

نمی‌گذارند نتیجه دلخواه را بگیریم، باید این نتیجه را می‌گرفتیم. زمانی هست که ما توان نداریم نتیجه بگیریم زمانی که از جای دیگر این توان را نمی‌گذارند. من کارشناس و داور نیستم اما هر زمانی کارشناسی بازی‌ها را می‌بینم متوجه می‌شوم 2-3 مورد به نفع ما اتفاق افتاده است. ما کار می‌کنیم و زحمت می‌کشیم. مثل خیلی از تیم‌ها در فدراسیون آدم نداریم و فقط خودم هستم و خودم.
سرمربی هوادار گفت:

من نمی‌توانم کاری کنم. خنده‌دار است. ما برمی‌گردیم. پارسال هم اتفاقاتی افتاد که دوستان نمی‌خواستند هوادار بالا بیاید اما یکی آن بالا بود که همه کارها را چید. ما زحمت‌مان را کشیده بودیم. دوستان زورتان را بزنید اما شک نکنید این تیم می‌ماند. این تیم با همین شرایط می‌ماند و شک ندارم. داور گویی بدهی سال‌های قبل او را ما نداده‌ایم. شما حقوق نگرفته‌اید به ما چه مربوط است.
وی با اشاره به صحبتی که داور با بازیکنان داشته، تصریح کرد:

داور طوری با بازیکن حرف می‌زند که خدا به آنها رحم کرده من بازی نمی‌کنم چون اگر با من اینگونه حرف بزنند همه چیز را کنار می‌گذارم. ما آدم هستیم، به شخصیت من احترام بگذار تا من هم احترام بگذار. بی‌احترامی شود من هم همین کار را می‌کنیم. جوری با بازیکن ما حرف می‌زنند که گویی تازه‌وارد هستیم. شما وجود نداشتید ما در این فوتبال عرق می‌ریختیم. حواستان را به خیلی از مسائل جمع کنید. واقعا راضی نیستیم و امیدواریم درست شود.
عنایتی همچنین درباره میزبانی رفسنجان، خاطرنشان کرد:

میزبانی خوب است و از شرایط راضی بودیم. آرزو می‌کنم مس در بازی‌های بعدی موفق باشد.
وی در خصوص شرایط مس، یادآور شد:

درباره تیم خودم صحبت می‌کنم و نظری ندارم چون تیم مربی و بازیکن دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.