جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

منصوریان: نیمه اول برای استقلال و نیمه دوم برای ما بود

منصوریان: نیمه اول برای استقلال و نیمه دوم برای ما بود

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت تیمش در مصاف با استقلال خیلی زود به خواسته خود رسیده است.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک صفر شاگردانش مقابل استقلال اظهار داشت:

خیلی زود در نیمه نخست به خواسته‌مان رسیدیم و روی ضربه ایستگاهی که طالب ریکانی زد، کار کرده بودیم. استقلال تعداد کرنرهایی که به ما داد، کم بود، آنهم به این دلیل که بخشی از کادر فنی آنها (استقلال) با من کار کرده بودند و می‌دانند ما روی ضربات ایستگاهی خیلی کار می‌کنیم.
وی با بیان اینکه دیدار امروز تیمش برابر استقلال باکیفیت بوده است، تصریح کرد:

پس از گل طبیعی بود که نشست رو به عقب داشته باشیم و از گل‌مان دفاع کنیم. یکی دو بازیکن نفت نیمچه مصدومیتی داشتند که تشکر می‌کنم با آن وضعیت به بازی ادامه دادند. شروین بزرگ مصدوم شد و مجبور به تعویض او شدیم. نفرات تعویضی از جمله علی امیری فوق‌العاده بازی کرد. اعتقاد دارم پس از اینکه شانس مدیریت بازی را به استقلال دادیم و گل خوردیم، در نیمه دوم شکل بازی‌مان عوض شد و به سمت بازی مالکانه رفتیم.

منصوریان ادامه داد:

بچه‌های ما فوق‌العاده بازی کردند. در خیلی از صحنه‌ها بازیکنان ما سه به دو و چهار به دو می‌شدند. در رختکن به بازیکنان گفتم وقتی موقعیت دارید گل بزنید. چندین صحنه داشتیم که به گل برسیم، از جمله دقایق 86 و 90. اگر بخواهیم عادلانه صحبت کنم نیمه نخست بازی برای استقلال بود، نیمه دوم برای ما. در قسمت فینیشینگ باید باز هم زحمت بکشیم و بازیکنان باید بیشتر با دروازه آشنا شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.