شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

دنی آلوز: توپ طلا را به اریکسن بدهید تا نشان دهید فوتبال فراتر از این جوایز است

دنی آلوز: توپ طلا را به اریکسن بدهید تا نشان دهید فوتبال فراتر از این جوایز است

دنی آلوز، دفاع راست برزیلی بارسلونا در مصاحبه با اسکای اسپورت در مورد توپ طلا و کریستین اریکسن صحبت کرد و این هافبک دانمارکی را شایسته کسب توپ طلا دانست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، دنی آلوز در این مصاحبه گفت:

به نظر من امسال اریکسن با توجه به چیزی که پشت سر گذاشته، شایسته کسب توپ طلاست. این پیامی قدرتمند برای کل دنیای فوتبال خواهد بود، مردم حساسیت بیشتری خواهند داشت، این به معنای پیشروی بیشتر به فراتر از این ها خواهد بود. مسی بهترین است، او برای 20 سال گذشته بهترین بوده اما اگر اریکسن برنده توپ طلا شود، برای همه خوب می شود. فکر می کنم در این شرایط شانسی برای ارسال پیامی به دنیا و جوانان وجود دارد تا بگوییم فوتبال چیزی فراتر از توپ طلا، جایزه د بست یا هر چیزی که مردم تصور می کنند، است. هر بار که ما در زمین می دویم، ریسک می کنیم و هر لحظه ممکن است اتفاقی برای ما رخ دهد. من هم تیمی هایی داشته ام که بر اثر فوتبال بازی کردن فوت کرده اند. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد، مردم باید حساسیت بیشتری نشان دهند.
دنی آلوز در ادامه در مورد شرایط یوونتوس، تیم سابقش گفت:

کمی ناراحتم که تیم را در این شرایط می بینم اما فکر می کنم یوونتوس می تواند به اوج بازگردد. فوتبال در ایتالیا اکنون تعادل بیشتری نسبت به قبل دارد اما یوونتوس باشگاه بزرگی است و می تواند بدون هیچ مشکلی به رده های بالایی جدول برسد.
این بازیکن برزیلی در پایان در مورد بازگشت به بارسلونا گفت:

احساسی که در بازگشت به بارسلونا دارم، متفاوت است. اکنون شرایط سخت تر است و باید تلاش کنیم که کارها را عالی انجام دهیم. ما در مرحله بازسازی تیم هستیم. من عاشق بارسلونا هستم و باشگاه باید دوباره عالی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.