جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

بیژن طاهری: اکبریان دیگر اعتراف نکند، هواداران استقلال او را نمی‌ بخشند

بیژن طاهری: اکبریان دیگر اعتراف نکند، هواداران استقلال او را نمی‌ بخشند

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از داور دیدار با صنعت نفت آبادان از او خواست دیگر درباره اشتباهات خودش اعتراف نکند.

به گزارش ایران ورزشی، بیژن طاهری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:

استقلال سوار بر بازی بود و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. اشتباه داوری باز هم به ضرر ما تمام شد و داور دو پنالتی استقلال را نگرفت. محمدرضا اکبریان نه تنها خاطره تلخ دو سال پیش را پاک نکرد، بلکه یک خاطره تلخ دیگر در آبادان به جای گذاشت. اگر داوران سیستم رادیویی داشتند کمک داور می‌توانست به داور وسط پنالتی را اعلام کند.
وی با انتقاد از داوری اکبریان در این دیدار تصریح کرد:

طبق اظهارات کارشناسان داوری، داور حداقل باید یک پنالتی برای استقلال می‌گرفت. وقتی برای استقلال پنالتی نمی‌گیرند، دیگر نمی‌دانیم چه چیزی بگوییم. امیدوارم اکبریان بار دیگر در یک برنامه‌ای اعتراف نکرده و عذرخواهی نکند، چون این بار عذرخواهی او را نمی‌پذیریم و گذشت نمی‌کنیم. هواداران استقلال دیگر اکبریان را نخواهند بخشید. آقای اکبریان! امیدوارم دیگر اعتراف نکنی و بگویی چه تصمیم اشتباهی گرفته‌ای. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.