شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

پدری فاتح جایزه کوپای 2021 لقب گرفت

پدری: از مسی تشکر می کنم؛ او چیز های زیادی به من آموخت

پدری: از مسی تشکر می کنم؛ او چیز های زیادی به من آموخت

پدری برنده جایزه کوپا شد.

به گزارش ایران ورزشی، پدری، هافبک 19 ساله بارسلونا برنده جایزه کوپای 2021 لقب گرفت. پدری که فصل گذشته از لاس پالماس به بارسلونا ملحق شد، توانست از همان ابتدا خودش را به عنوان یکی از ارکان اصلی ترکیب بلوگرانا مطرح کند. عملکرد چشمگیر پدری، لوئیز انریکه را مجاب کرد که او را به تیم ملی اسپانیا دعوت کند تا در یورو 2020 هم حضور داشته باشد. پدری در یورو 2020 هم درخشید، عنوان بهترین بازیکن جوان را کسب کرد و در تیم منتخب مسابقات جای گرفت. هافبک ملی پوش بارسلونا در فصل 21-2020 در مجموع 75 بازی با پیراهن بارسلونا و تیم ملی اسپانیا انجام داد که برای یک بازیکن 18 ساله دستاورد خارق العاده ای به حساب می آید.

عناوین پدری در سال 2021
بهترین بازیکن جوان یورو 2020
حضور در تیم منتخب یورو 2020
رتبه 24 توپ طلای 2021
برنده جایزه پسر طلایی 2021
قهرمانی کوپا دل ری
مدال نقره المپیک توکیو
 

در سال ۲۰۲۱، این عنوان به هافبک ۱۹ ساله بارسلونا رسید. پدری پس از دریافت این جایزه گفت:

در ابتدا می خواهم از خانواده ام تشکر کنم. از کاپیتان هایم و البته از لئو مسی تشکر می کنم که می توانم او را اینجا [در مراسم] ببینم. او در داخل و خارج از زمین به من بسیار کمک کرد. بابت چیز هایی که به من آموخت ممنونش هستم.
کسب این جوایز باعث افتخار است و موجب می شود که برای بهتر شدن تلاش کنید.
دقایق زیاد بازی در سال گذشته؟ به آن فکر نمی کنم چون بازی کردن را دوست دارم و از این بابت خوشحالم. فعلا باید مراحل ریکاوری ام را انجام بدهم، گذر زمان مشخص خواهد کرد که کی به زمین بر میگردم.

دلیل اصلی هماهنگی سریع من با ترکیب بارسا، کاپیتان های تیم و کمک هایی که از طرف آن ها دریافت می کردم بودند. در طول زندگی ام همیشه هوادار بزرگ این باشگاه بوده ام. به دنبال بازگشت به زمین بازی زیر نظر ژاوی هستم. او ایده های مشخصی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.