سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

تونی کروس: بنزما باید برنده توپ طلا می شد؛ امسال رونالدو از مسی بهتر بود

تونی کروس: بنزما باید برنده توپ طلا می شد؛ امسال رونالدو از مسی بهتر بود

از نظر تونی کروس نه لیونل مسی و نه روبرت لواندوفسکی شایسته بردن توپ طلا نبودند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، مراسم توپ طلای سال 2021 دیشب برگزار شد و توپ طلای امسال به لیونل مسی، مهاجم باشگاه پاری سن ژرمن رسید و روبرت لواندوفسکی و جورچینیو نیز دوم و سوم شدند. با این وجود، تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید از این نتایج راضی نیست. او در این باره گفت:

اول از همه باید بگویم که به جوایز فردی علاقه ای ندارم اما حالا که این جوایز وجود دارند، باید به طور منصفانه اهدا شوند و از نظر من امسال به هیچ عنوان چنین اتفاقی نیافتاد. این را به عنوان کسی می گویم که سال هاست در زمین فوتبال حضور دارد.
اتفاقی که بیش از همه کروس را آزار داده است، اول شدن لیونل مسی است و از نظر او قرار گرفتن لواندوفسکی و جورجینیو در رده های دوم و سوم قابل درک بوده است:

از نظر من اگر واقعا به دنبال بهترین بازیکن سال گذشته بودید، کریم بنزما باید اول می شد زیرا از نزدیک می توانم ببینم او چه فوتبالیست فوق العاده ای است.

کروس می گوید نمی خواهد کیفیت لیونل مسی را زیر سوال ببرد اما این بار شخص دیگری شایسته بردن جایزه بوده است:

شکی وجود ندارد که مسی در کنار رونالدو بهترین بازیکنان این دهه هستند و کیفیتی دارند که هیچ بازیکن دیگری هیچوقت نخواهد داشت اما انتخاب نفر اول به شدت اشتباه بوده است. به لیونل مسی تبریک می گویم ولی انتخاب من کریم بنزما بود. 
هافبک رئال مادرید در پایان می گوید از نظر او حتی رونالدو هم امسال بهتر لیونل مسی بوده است:

وقتی می بینم کریستیانو رونالدو اخیرا چند گل حساس زده است و منچستریونایتد تنها به لطف او در لیگ قهرمانان مانده است، آن وقت است که کریستیانو از نظر من جلوتر از مسی قرار می گیرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.