جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اولیور کان: به لیونل مسی تبریک می گویم، اما روبرت لواندوفسکی شایسته توپ طلا بود

اولیور کان: به لیونل مسی تبریک می گویم، اما روبرت لواندوفسکی شایسته توپ طلا بود

مراسم توپ طلا شب گذشته برگزار شد و در نهایت جایزه توپ طلای سال 2021 به لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال رسید تا تعداد توپ های طلای این بازیکن به عدد شگفت انگیز 7 برسد. در این رقابت روبرت لواندوفسکی، جدی ترین رقیب مسی در رده دوم قرار گرفت اما توانست برنده جایزه بهترین مهاجم سال شود.


به گزارش ایران ورزشی، هربرت هاینر، اولیور کان و حسن صالح حمیدزیچ نیز در مراسم دیشب همراه با روبرت لواندوفسکی به پاریس سفر کرده بودند تا حمایت خود از بازیکنشان را نشان دهند. حال پس از اهدای جایزه به لیونل مسی گویا سران بایرن مونیخ ناراضی هستند و روبرت لواندوفسکی را مستحق توپ طلا می دانستند.

حسن صالح حمیدزیچ در مصاحبه با سایت بایرن مونیخ گفت:

به لیونل مسی بابت توپ طلا تبریک می گوییم. ما در بایرن اگه روبرت لواندوفسکی این عنوان را کسب می کرد، بسیار خوشحال می شدیم. ما به داشتن این بازیکن استثنایی در تیم خود افتخار می کنیم، او به درستی به عنوان بهترین مهاجم سال انتخاب شد.
حسن صالح حمیدزیچ در ادامه به تمجید از جمال موسیالا می پردازد:

  او یک الگو حرفه ای است. روبرت همیشه اهداف جدیدی برای خود تعیین می کند، به همین دلیل او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. ما همچنین خوشحالیم که جمال موسیالا در بین سه نفر برتر جایزه کوپا بود. در آینده با جمال خیلی خوش می گذرد و او تا پایان پیشرفت خود فاصله دارد.
اولیور کان جایزه توپ طلا را حق روبرت لواندوفسکی می دانست و گفت:

  به لیونل مسی تبریک می گویم، اما روبرت لواندوفسکی شایسته توپ طلا بود. همچنین ما به انتخاب لواندوفسکی به عنوان بهترین مهاجم سال افتخار می کنیم، زیرا او سال هاست که عملکرد فوق العاده از خود نشان می دهد. حتی بدون توپ طلا، لواندوفسکی مدت هاست که در صدر فوتبال جهان قرار دارد. من هیجان زده هستم که ببینم او در آینده چه رکورد هایی را باشگاه ما ثبت خواهد کرد. او در سال آینده دوباره نامزد توپ طلا خواهد شد.
هربرت هاینر مدیر عامل بایرن مونیخ نیز به لیونل مسی تبریک می گوید اما روبرت لواندوفسکی را شایسته توپ طلا می داند:

  بایرن به لیونل مسی بابت توپ طلا تبریک می گوید. با اینحال ما باری دیگر به روبرت لواندوفسکی افتخار می کنیم، زیرا او سزاوار این بود که چهارمین بازیکن تاریخ باشگاه ما باشد که پس از گرد مولر، فرانتس بکن باوئر و کارل هاینتس رومنیگه این جایزه را دریافت کند. روبرت یکی از بازیکنان بایرن مونیخ و فوتبال جهان است. او شایسته این بود که پس از به ثمر رساندن گل های فراوان، به عنوان بهترین مهاجم سال انتخاب شود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.