شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

جورجینیو: کار تیمی باعث بردن جوایز می شود

جورجینیو: کار تیمی باعث بردن جوایز می شود

جورجینیو می گوید به تنهایی و بدون کمک هم تیمی هایش نمی توانست در رده سوم توپ طلا قرار بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه چلسی، جورجینیو، هافبک ایتالیایی باشگاه چلسی در مراسم توپ طلای امسال در رده سوم قرار گرفت تا تبدیل به دومین بازیکن تمام ادوار باشگاه چلسی شود که در نظر سنجی توپ طلا در میان سه بازیکن برتر قرار می گیرد. این بازیکن به خاطر محدودیت های کرونایی نتوانست در محل مراسم در پاریس حاضر شود اما در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه چلسی در مورد قرار گرفتن در رده سوم گفت:

بسیار خوشحالم اما این دستاورد را خودم تنها به دست نیاوردم و تمام تیم به من کمک کردند. از این بابت متشکرم و به خودم و کل تیم افتخار می کنم چون همه در کنار هم لایق این اتفاق بودیم. همیشه گفته ام اولین چیزی که باید به آن فکر کنیم تیم است. باید تیم را در اولویت قرار دهیم و بعد به فکر جوایز فردی باشیم. وقتی تیمی فوق العاده مثل این داریم که کنار هم کار می کنند، بسیار متواضع هستند، همیشه لبخندبه لب دارند و سعی می کنند به هم کمک کنند قطعا نتایج خوبی هم می گیریم و به جوایز مختلف می رسیم.
جورجینیو در پاسخ به این سوال که بردن توپ طلا با توجه به پست این بازیکن کار سختی است نیز می گوید:

این طور فکر می کنم اما باز هم می گویم بدون تلاش کل تیم نمی توانستم به این دستاورد برسم. این دستاورد به خاطر تلاش تیم در کنار هم بود زیرا اگر فقط من بودم، چنین اتفاقی نمی افتاد. مسابقات زیادی در پیش است و باید به سخت کوشی و تلاش برای کسب جام ها ادامه دهیم زیرا این باشگاه همیشه به دنبال قهرمانی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.