سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

ادوارد مندی: سال 2021 بهترین سال زندگی من بود

ادوارد مندی: سال 2021 بهترین سال زندگی من بود

ادوارد مندی می گوید مهار توپ بنزما بهترین مهاری است که او تا به حال انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه چلسی، شب گذشته مراسم توپ طلا برگزار شد و ادوارد مندی، دروازه بان باشگاه چلسی در بخش بهترین دروازه بان در رده دوم قرار گرفت تا جایزه یاشین به جانلوئیجی دوناروما برسد. مندی از زمان حضور در چلسی دورانی فوق العاده داشته است و در مسابقات این فصل نیز بسیار کم گل خورده است. او در مورد قرار گرفتن در رده دوم جایزه یاشین گفت:

  دستاوردی فوق العاده برای من است و بسیار خوشحالم که در باشگاه چلسی هستم و بخشی از این تیم محسوب می شوم. سال گذشته کاری فوق العاده انجام دادیم و امسال نیز در حال ادامه دادن به این روند هستیم. امیدوارم همه چیز همچنان خوب پیش برود و سال دیگر مجددا در این مراسم باشم. از نظر فوتبال سال 2021 بهترین سال زندگی من بود چون فصلی فوق العاده را سپری کردم. بزرگترین جام اروپا را در اولین فصل حضورم در یک باشگاه بزرگ بردیم. در حال حاضر این بهترین سال من است اما امیدوارم سال های بعدی بهتر باشند.
دروازه بان چلسی در مورد خاطرات خوبش درون دروازه تیم لندنی می گوید:

خاطرات خوب زیادی دارم. از بازی مقابل رن، تیم سابقم گرفته تا بازی در نیمه نهایی مقابل رئال مادرید و فینال پورتو. خاطرات خوب زیادی دارم و از این بابت خوشحالم. در مورد بهترین مهارم در چلسی هم باید بگویم مقابل رئال مادرید اتفاق افتاد. در مرحله نیمه نهایی در خانه بودیم و نتیجه بدون گل دنبال می شد و رئال مادرید یک موقعیت عالی به دست آورد. شوت بنزما را مهار کردم و تیم در بازی ماند و توانستیم سه دقیقه بعد گلزنی کنیم. به همین خاطر این بهترین مهاری است که تا به حال انجام داده ام. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.