پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

کلانتری: هیچ تیمی را نمی‌ بینید که 7 هفته خوب بازی کند

کلانتری: هیچ تیمی را نمی‌ بینید که 7 هفته خوب بازی کند

علی اصغر کلانتری در نشست خبری بعد از بازی فجر سپاسی و پدیده حضور یافت.

به گزارش ایران ورزشی، کلانتری در ابتدا اظهار داشت:

بازی خیلی تاکتیکی و پر برخورد و فوتبال جانداری از طرف دو تیم انجام شد. روی هر دو دروازه موقعیت بود و نمی‌دیدیم بازی در میانه زمین باشد و از طرف هر دو تیم روی دروازه‌ها موقعیت‌های زیادی خلق شد و به زیبایی بازی کمک کرد.
وی افزود:

حریف موقعیت‌های زیادی داشت و ما هم در دقیقه 90 فرصت خیلی خوبی داشتیم. تساوی در این بازی شاید برای حریف خوب نبود ولی شاید یک امتیاز برای ما خوب بود هر چند ما برای برد آمده بودیم. به تیم داوری هم تبریک می‌گویم که قضاوت خوبی داشتند و بازی سنگینی را به خوبی قضاوت کردند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در خصوص اینکه تیم‌ها در این دیدار به گل نرسیدند گفت:

تیم‌ها معمولا به زمین می‌آیند که یکدیگر را ببندند و از دروازه محافظت کنند. حتی یک گل یا یک امتیاز در صعود و یا سقوط تیم‌ها در لیگ 16 تیمی تاثیر دارد. در این بازی تیم‌ها واقعا حمله کردند ولی توپ‌ها گل نشد ضمن آنکه خط دفاعی دو تیم هم خوب کار کردند.
کلانتری تاکید کرد:

هیچ تیمی را نمی‌بینید که 7 هفته را خوب بازی کند. تنها بازی که شرایط ما خوب نبود کمی مقابل سپاهان بود وگرنه در بقیه بازی ها از عملکرد تیمم راضی بودم. ما حتی می‌توانستیم با آن وضعیت زمین مقابل سپاهان مساوی کنیم. ما هفته گذشته 3 بازیکن مصدوم دادیم ولی امیدوارم این نفرات خیلی زود برگردند و به ما کمک کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.