سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

جک گریلیش: بازی کردن در منچسترسیتی خیلی سخت است؛ مقابل استون ویلا خوشحالی نمی کنم

جک گریلیش: بازی کردن در منچسترسیتی خیلی سخت است؛ مقابل استون ویلا خوشحالی نمی کنم

جک گریلیش در مصاحبه جدیدش از سختی های انتقال به منچسترسیتی و جا افتادن در این تیم صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، منچسترسیتی در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف استون ویلا خواهد رفت و از همین رو، گریلیش آماده رویارویی با تیم سابقش می شود. او در این خصوص گفته است:

وقتی از استون ویلا جدا شدم، می دانستم برخی ناراحت خواهند شد و دلیل این موضوع را هم درک می کنم ولی من هر سالی که آنجا بودم، کل توانم را برای باشگاه به کار گرفتم. اگر جلوی آن ها گلزنی کنم، خوشحالی نخواهم کرد چون من جک گریلیش اهل سولیهال هستم که ویلا را دوست دارد و این هرگز تغییر نخواهد کرد.
گریلیش در تابستان ۲۰۲۰ به شدت مورد توجه منچستریونایتد و اوله گونار سولسشر (سرمربی وقت تیم) قرار گرفت و به گفته خودش، فاصله چندانی با جدایی از استون ویلا نداشت اما در نهایت در ویلا پارک ماند تا در سال ۲۰۲۱ در انتقالی ۱۰۰ میلیون پوندی راهی منچسترسیتی شود.

من به انتقال به آنجا خیلی نزدیک بودم ولی در نهایت اتفاقی نیافتاد. ما در روز شنبه در یک بازی پیش فصل مقابل یونایتد بازی کردیم و قرار نبود من در بازی مقابل برتون بازی کنم. اما پس از بازی با یونایتد، به ریاست باشگاه و مدیر برنامه خودم گفتم: «من از تیم جدا نخواهم شد و قرارداد جدیدی امضا می کنم». روز سه شنبه همراه سگم وارد دفتر باشگاه شدم، قرارداد را امضا کردم و بعد از ظهر همان روز برای تیم بازی کردم. همه ما بر سر بندی توافق کردیم که اگر تیمی آن را فعال می کرد، معامله دو سر برد بود چون در آن صورت من فصل خارق العاده ای را پشت سر گذاشته بودم و ویلا هم ۱۰۰ میلیون پوند کسب می کرد.

گریلیش در خصوص چالش های پیوستن به منچسترسیتی اضافه کرد:

سازگار شدن با یک سرمربی و هم تیمی های جدید، از آن چیزی که تصور می کردم خیلی سخت تر بوده است. تصور من این بود که بیشتر صاحب توپ خواهم شد و گل ها و پاس گل های بیشتری خواهم داشت ولی روال کار اصلا این طور نیست. من در اینجا به هیچ وجه به اندازه زمان حضورم در ویلا صاحب توپ نشده ام. نمی گویم به مشکل خوردم ولی در ابتدای راه، کار خیلی سختی داشتم. رکورد گل ها و پاس گل هایم شبیه فصل قبل نیست ولی من هرگز به خودم شک نمی کنم. از قیمت انتقالم می پرسید؟ واقعا برایم اهمیتی نداشت. درست است که چنین چیزی باعث می شود عملکردت زیر ذره بین باشد ولی داشتن برچسب اولین بازیکن ۱۰۰ میلیون پوندی بریتانیا، حس خوشایندی دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.